Op. Dr. Hüseyin  Çolakoğlu, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Anosmi (Koku Alamama), İşitme Kaybı, Baş Boyun Kanseri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hüsrev Gerede Cad.Tozan Apt.No.75/1 K.5 D.13 Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hüseyin Çolakoğlu Hakkında

Hüseyin Çolakoğlu Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin ÇOLAKOĞLU, 1959 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Almanya Tübingen Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, aynı üniversitede başlamış ve Almanya Essen üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ünye Devlet Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış olan Op. Dr. Hüseyin ÇOLAKOĞLU, 1995 yılından beri serbest uzman hekim olarak çalışmakta 2008 yılına kadar İntermed Nişantaşı Polikliniği'nde çalışmış ve mesleki çalışmalarına 2009 yılından itibaren İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. H Çolakoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. H Çolakoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Medikal estetik, Adenoidektomi, Koklear implant, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Subkütan immünoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Anosmi (Koku Alamama), İşitme Kaybı, Baş Boyun Kanseri, Grip, Ses Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. H Çolakoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Hüseyin Çolakoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. H Çolakoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.