Op. Dr. Hüseyin Baş, Muğla, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Hüseyin Baş

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Muğla

Preeklampsi, Anomali taraması, Kemik Erimesi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Çıldır Mah. 153 sk. No.18/1  Marmaris, Muğla
HB Kadın Sağlığı ve İnfertilite,

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hüseyin Baş Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin Baş, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Baş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..it

Hüseyin bey'le bir tatil sürecimde geçirdiğimi öğrendiğim dış gebelik sırasında tanışma fırsatım oldu. Tatilde olduğum için ve bilmediğim bir şehirde olduğum için kendimi çok güvensiz ve panik halde hissederken bana büyük güven vererek tüm tatilim süresince araya bayram da girmesine rağmen her an kontrol altında tutarak benim İstanbula sağ salim ve tatilimin de tadını çıkartarak dönmemi sağladı. Her sorunuza büyük sakinlikle saatlerce cevap veren, hemen ilaca sarılmayıp sizin için en doğru tedavi yöntemini belirleyen, oldukça deneyimli ve kesinlikle herşeyden önce insan sağlığına değer veren bir doktor. Keşke aynı şehirde olsaydık tüm tedavimde kendisinden destek alabilseydim. Şu an marmariste olduğu için oradaki hastalarının çok şanslı olduklarını düşünüyorum. 22-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Baş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.