Op. Dr. Güven Atasoy

Genel Cerrahi - Bursa

Meme Kanseri, Guatr, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Muayenehanemizde Covid-19 dan Korunmaya Yönelik Tedbirlerimizi Aldık;

- Randevu aşamasında hastalar öncelikle ateş, öksürük, boğaz ağrısı gibi solunum yolu enfeksiyonu şikayetleri açısından sorgulanmakta.

-Aynı anda birden fazla hastanın karşılaşmasını önlemek için randevu saatleri titizlikle verilmekte.

-Muayenehanede üst düzey hijyen tedbirleri alınmıştır. Her gün günlük olarak yüzeyler ve bütün kapı kolları antiseptik temizleyiciler ile temizlenmektedir.

-İki hasta arasındaki zamanlarda gerekli temizlik ve havalandırma sağlanmaktadır.

-Ortak kullanılan tuvalet vb alanlarda yeterli ölçüde temizlik ve hijyen malzemesi bulundurulmakta olup her randevu sonrası temizlenmektedir.

Doktorun Adresi

  Osmangazi, Bursa
Op.Dr Güven Atasoy Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Güven Atasoy Hakkında

Güven Atasoy Kimdir?

Op. Dr. Güven ATASOY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1986 - 1991 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1991 - 1992 Yılları arasında, Oxford, Radcliffe İnfirmary'de, 1992 - 1993 yılları arasında Şırnak Askeri Hastanesi'nde, 1993 - 1994 yılları arasında Afşin Devlet Hastanesi'nde, 1994 - 2008 yılları arasında Bursa Onkoloji Hastanesi'nde, 1996 - 2010 yılları arasında Mamer Cerrahi Merkezi'nde, 2008 - 2013 yılları arasında Bursa Medical Park Hastanesi'nde, 2013 - 2015 yılları arasında Bursa Özel Rentıp Hastanesi'nde, 2016 yılında Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde, 2017 yılında Bursa Özel Ceylan Hastanesi'nde, görevine devam eden Op. Dr. Güven ATASOY, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1991

Tecrübe: 30 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Oxford Radcliffe Infirmary
  01 1991 - 12 1992
 • Şırnak Askeri Hastanesi
  01 1992 - 12 1993
 • Afşin Devlet Hastanesi
  12 1993 - 12 1994
 • Bursa Onkoloji Hastanesi
  12 1994 - 12 2008
 • Mamer Cerrahi Merkezi
  12 1996 - 12 2010
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Kanseri
 • Guatr
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Kanser
 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
Tedaviler
 • Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi
 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
 • Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları
Ödüller
 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖDÜLÜ: Core biyopsi açık biyopsilerin yerini alabilir mi? (Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Güven ATASOY, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK, Dilek BİTİK, Şahsine TOLUNAY) (22.09.2001)
 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖZEL ÖDÜLÜ: Meme kanseri izleminde bilgisayar kullanımı (Güven ATASOY, Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK) (23.09.2001)
Fotoğraflar

Güven Atasoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine Bursada bulunan Güven Atasoya muayene olmaya gittim. Gerçekten çok iyi bir doktormuş. Her şey ile ilgilendi ve her zaman destek oldu. Çok teşekkür ediyorum Güven Atasoya ve herkese öneriyorum. 02-01-2018

Op. Dr. Güven Atasoy

- 03.01.2018

Teşekkürler.

�cek..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba, Güven bey başarılı bir ekibi bulunan tecrübeli bir doktor. Sağolsun her konuda yardımcı olmaya çalıştı, güler yüzünü hiç eksik etmedi. Gerçekleştirdiği her şeyden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Teşekkürler Güven Atasoy. 02-01-2018

Op. Dr. Güven Atasoy

- 03.01.2018

Teşekkür ederim.

han..AL

Yıllardır çektiğim Malatya akıntılı kıldönmesi sandıgım korkudan doktora dahi gidemediğim sonra adının fistül olduğunu öğrendiğim hastalığımın amaliyatını gerçekleştiren.ismi gibi bana güven veren OP.DR.GÜVEN ATASOY beye ilgi alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.hastalıkla ilgili anlatımı benim aklımdaki soru işareti ve korkularımı yenmeme etkili oldu.Kendişine çok teşekkür ediyorum.Allah yardımcısı olsun.NURHAN ERDAL 17-08-2017

Op. Dr. Güven Atasoy

- 03.01.2018

Teşekkür ederim

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Güven Atasoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Güven Atasoy Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İletişim numarası

  Merhaba hocam. i̇nternette iletişim bilgilerinize ulaşamadım. randevu alabileceğimiz telefon numarasını öğrenebilir miyim?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ca taramasi

  Mrh.hocam midemdeki rahatsizlik neseniyle endoskobi oldum ailede pankreas öyküsü oldugu icin ca taramasi yapildi. cea...... 0.49ug/l ca15.3....15u/ml ca19.9....2 u/ml ca125...5.81u/ml sonuclarin sıfir cikmaması beni endişelendiriyor yorumlarsaniz m.olurum

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Güven Atasoy kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. G Atasoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Güven Atasoy için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. G Atasoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Güven Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Güven Atasoy Op.Dr Güven Atasoy Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Güven Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Güven Atasoy Genel Cerrahi, uzmanıdır. Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Anal fistül, Mide Cerrahisi, Safra yolları cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri, Guatr, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kanser, Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Güven Atasoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Güven Atasoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Güven Atasoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. G Atasoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Güven Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. G Atasoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.