Op. Dr. Güven Atasoy, Bursa, Genel Cerrahi

Op. Dr. Güven Atasoy

Genel Cerrahi - Bursa

Meme Kanseri, Guatr, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 474 10 84Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı 1. Sedir sokak No:10/31 Evke Onyx Ofisleri (Bağlarbaşı-Esentepe Metro İstasyonu)  Osmangazi, Bursa
Op.Dr Güven Atasoy Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Güven Atasoy Hakkında

Güven Atasoy Kimdir?

Op. Dr. Güven ATASOY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1986 - 1991 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1991 - 1992 Yılları arasında, Oxford, Radcliffe İnfirmary'de, 1992 - 1993 yılları arasında Şırnak Askeri Hastanesi'nde, 1993 - 1994 yılları arasında Afşin Devlet Hastanesi'nde, 1994 - 2008 yılları arasında Bursa Onkoloji Hastanesi'nde, 1996 - 2010 yılları arasında Mamer Cerrahi Merkezi'nde, 2008 - 2013 yılları arasında Bursa Medical Park Hastanesi'nde, 2013 - 2015 yılları arasında Bursa Özel Rentıp Hastanesi'nde, 2016 yılında Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde, 2017 yılında Bursa Özel Ceylan Hastanesi'nde, görevine devam eden Op. Dr. Güven ATASOY, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1991

Tecrübe: 29 yıl 7 ay

Yayınlar

 • Meme Lezyonlarının Tanısında İnce İğne ve Core Biyopsi Kombinasyonu (Erol AKSAZ, Güven ATASOY, Tayanç ÖNCEL, Turay YAZICI, Dilek BİTİK, İpek N, Emine YETGİN)
 • Genç Meme Kanserlerinde Prognoz (Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Turay YAZICI, Adil AYDEMİR, Dilek BİTİK, İpek N, Emine YETGİN, Yıldırım İ, Demiray M)
 • Meme Koruyucu Cerrahi Olgularımız (Erol AKSAZ, Turay YAZICI, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Adil AYDEMİR)
 • Neoadjuvan Kemoterapi Sonrası Aksiller Diseksiyon Sonuçları (Erol AKSAZ, Turay YAZICI, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Adil AYDEMİR, Sibel BAYER)
 • Meme Küçültme Ameliyatları Sonuçlarımız (Turay YAZICI, Güven ATASOY, Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Dilek BİTİK, Sibel BAYER)

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Oxford Radcliffe Infirmary
  01 1991 - 12 1992
 • Şırnak Askeri Hastanesi
  01 1992 - 12 1993
 • Afşin Devlet Hastanesi
  12 1993 - 12 1994
 • Bursa Onkoloji Hastanesi
  12 1994 - 12 2008
 • Mamer Cerrahi Merkezi
  12 1996 - 12 2010

İlgilendiği Hastalıklar

 • Meme Kanseri
 • Guatr
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Kanser
 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)

Tedaviler

 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)
 • Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi
 • Laparoskopik fıtık tedavisi
 • Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı

Ödüller

 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖDÜLÜ: Core biyopsi açık biyopsilerin yerini alabilir mi? (Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Güven ATASOY, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK, Dilek BİTİK, Şahsine TOLUNAY) (22.09.2001)
 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖZEL ÖDÜLÜ: Meme kanseri izleminde bilgisayar kullanımı (Güven ATASOY, Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK) (23.09.2001)

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 84

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..yükkardeşler

Doktorun mesleki uzmanlığı, ilgisi, alakası, samimiyeti çok iyi. Yalnız maalesef tedavi konusunda bu kriterlerden faydalanamadım. Tedavi masraflarımın sigortamdan karşılanacağını söyledi ama ödediğim muayene ücretini özel sağlık sigortası karşılamadı ve tedavi yarım kaldı. Doktora ait muayenehane SGK anlaşmalı olmadığından tamamlayıcı sağlık sigortası karşılamıyor. Güven beyi tercih edecek olanlar bunu dikkate alarak gitmeli. Ben bilmeden gittim ve param da boşa gitti. Onun dışında, Güven bey kesinlikle iyi bir doktor ve iyi bir karakter. Tavsiye ederim 16-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
dan..illi

Çok güzel ilgilendi dr bey memnun kaldım ortamda güzeldi hiç bir sıkıntı yaşamadım gerekli yönlendirmeleride yaptı teşekkür ediyorum 14-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..

Tavsiye üzerine Bursada bulunan Güven Atasoya muayene olmaya gittim. Gerçekten çok iyi bir doktormuş. Her şey ile ilgilendi ve her zaman destek oldu. Çok teşekkür ediyorum Güven Atasoya ve herkese öneriyorum. 02-01-2018

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkürler.

�cek..

Merhaba, Güven bey başarılı bir ekibi bulunan tecrübeli bir doktor. Sağolsun her konuda yardımcı olmaya çalıştı, güler yüzünü hiç eksik etmedi. Gerçekleştirdiği her şeyden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Teşekkürler Güven Atasoy. 02-01-2018

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkür ederim.

han..AL

Yıllardır çektiğim Malatya akıntılı kıldönmesi sandıgım korkudan doktora dahi gidemediğim sonra adının fistül olduğunu öğrendiğim hastalığımın amaliyatını gerçekleştiren.ismi gibi bana güven veren OP.DR.GÜVEN ATASOY beye ilgi alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.hastalıkla ilgili anlatımı benim aklımdaki soru işareti ve korkularımı yenmeme etkili oldu.Kendişine çok teşekkür ediyorum.Allah yardımcısı olsun.NURHAN ERDAL 17-08-2017

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkür ederim

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Güven Atasoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sağ meme altı ağrı

  Doktor bey merhaba. ben 26 yaşında bekar bir kadınım. benim zaman zaman sağ mememin hemen altında kemiklerde de olabilir bir ağrı var. iyice bastırdığımda ağrı kaybolabiliyor. sütyen takınca daha fazla hissediyorum o yüzden çıkartıyorum takmadığımda daha rahatım. regl 16. gündeyim ve ağrı hafif de o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Meme hastaligi

  Merhaba 17 yasindayim her iki mememde bazen agriyan bazen agrimayan bazen sert olan bazen kitleyi bile bulamadigim kitleler var her iki meme ucumda be yaz noktalar var akinti seklinde olmayan her iki mememde kil koku mu potakal kabugu goruntusu mu anlayamadigim seyler var ayrica koltuk altimda sisl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Güven Atasoy ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Güven Atasoy ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 84

Op. Dr. Güven Atasoy için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Güven Atasoy için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Güven Atasoy için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Güven Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Güven Atasoy Op.Dr Güven Atasoy Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Güven Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Güven Atasoy Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Safra yolları cerrahisi, Mide Cerrahisi, Anal fistül, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri, Guatr, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kanser, Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Güven Atasoy için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Güven Atasoy muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Güven Atasoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Güven Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Güven Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.