Op. Dr. Güven Atasoy, Bursa, Genel Cerrahi

Op. Dr. Güven Atasoy

Genel Cerrahi - Bursa

Meme Kanseri, Guatr, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 474 10 84Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Muayenehanemizde Covid-19 dan Korunmaya Yönelik Tedbirlerimizi Aldık;

- Randevu aşamasında hastalar öncelikle ateş, öksürük, boğaz ağrısı gibi solunum yolu enfeksiyonu şikayetleri açısından sorgulanmakta.

-Aynı anda birden fazla hastanın karşılaşmasını önlemek için randevu saatleri titizlikle verilmekte.

-Muayenehanede üst düzey hijyen tedbirleri alınmıştır. Her gün günlük olarak yüzeyler ve bütün kapı kolları antiseptik temizleyiciler ile temizlenmektedir.

-İki hasta arasındaki zamanlarda gerekli temizlik ve havalandırma sağlanmaktadır.

-Ortak kullanılan tuvalet vb alanlarda yeterli ölçüde temizlik ve hijyen malzemesi bulundurulmakta olup her randevu sonrası temizlenmektedir.

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı 1. Sedir sokak No:10/31 Evke Onyx Ofisleri (Bağlarbaşı-Esentepe Metro İstasyonu)  Osmangazi, Bursa
Op.Dr Güven Atasoy Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Güven Atasoy Hakkında

Güven Atasoy Kimdir?

Op. Dr. Güven ATASOY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1986 - 1991 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1991 - 1992 Yılları arasında, Oxford, Radcliffe İnfirmary'de, 1992 - 1993 yılları arasında Şırnak Askeri Hastanesi'nde, 1993 - 1994 yılları arasında Afşin Devlet Hastanesi'nde, 1994 - 2008 yılları arasında Bursa Onkoloji Hastanesi'nde, 1996 - 2010 yılları arasında Mamer Cerrahi Merkezi'nde, 2008 - 2013 yılları arasında Bursa Medical Park Hastanesi'nde, 2013 - 2015 yılları arasında Bursa Özel Rentıp Hastanesi'nde, 2016 yılında Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde, 2017 yılında Bursa Özel Ceylan Hastanesi'nde, görevine devam eden Op. Dr. Güven ATASOY, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1991

Tecrübe: 30 yıl 0 ay

Yayınlar
 • Meme Lezyonlarının Tanısında İnce İğne ve Core Biyopsi Kombinasyonu (Erol AKSAZ, Güven ATASOY, Tayanç ÖNCEL, Turay YAZICI, Dilek BİTİK, İpek N, Emine YETGİN)
 • Genç Meme Kanserlerinde Prognoz (Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Turay YAZICI, Adil AYDEMİR, Dilek BİTİK, İpek N, Emine YETGİN, Yıldırım İ, Demiray M)
 • Meme Koruyucu Cerrahi Olgularımız (Erol AKSAZ, Turay YAZICI, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Adil AYDEMİR)
 • Neoadjuvan Kemoterapi Sonrası Aksiller Diseksiyon Sonuçları (Erol AKSAZ, Turay YAZICI, Tayanç ÖNCEL, Güven ATASOY, Adil AYDEMİR, Sibel BAYER)
 • Meme Küçültme Ameliyatları Sonuçlarımız (Turay YAZICI, Güven ATASOY, Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Dilek BİTİK, Sibel BAYER)
Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Oxford Radcliffe Infirmary
  01 1991 - 12 1992
 • Şırnak Askeri Hastanesi
  01 1992 - 12 1993
 • Afşin Devlet Hastanesi
  12 1993 - 12 1994
 • Bursa Onkoloji Hastanesi
  12 1994 - 12 2008
 • Mamer Cerrahi Merkezi
  12 1996 - 12 2010
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Kanseri
 • Guatr
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Kanser
 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
Tedaviler
 • Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi
 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
 • Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları
Ödüller
 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖDÜLÜ: Core biyopsi açık biyopsilerin yerini alabilir mi? (Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Güven ATASOY, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK, Dilek BİTİK, Şahsine TOLUNAY) (22.09.2001)
 • KONGRE EN İYİ ÇALIŞMA ÖZEL ÖDÜLÜ: Meme kanseri izleminde bilgisayar kullanımı (Güven ATASOY, Ceyhun İRGİL, Erol AKSAZ, Tayanç ÖNCEL, Nuray İPEK) (23.09.2001)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 84

Doktor Yorumları

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f ..RSOY
Zamanlama
İlgi
Ortam

Araştırmalarım sonucu Güven beye muayene olmayı tercih ettim. Muayene sonrası içim rahatlamış bir şekilde eve döndüm ve gerçekten adı gibi GÜVEN veren bir kişiliği var. Aklınızda soru işareti kalmicak şekilde olan biteni açıklıyor. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür etmek isterim. 12-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Güven ATASOY

- 12.11.2020

Ben teşekkür ederim :)

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güven bey adı gibi gözünüz kapalı güvenebileceginiz bir hekim ilgisi ve her daim pozitif olması çok güzel 09-10-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Güven ATASOY

- 10.10.2020

Çok teşekkürler

şra ..ıltan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanındaki uzmanlığını, tecrübesini, ilmini inanılmaz tatlı bir dil ile hastasına sunan, tedavi eden nadir doktorlardandır kendisi , Sizler hep var olun hocam Sevgiler , 27-08-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Güven ATASOY

- 10.10.2020

Teşekkür ederim

ur..yükkardeşler
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorun mesleki uzmanlığı, ilgisi, alakası, samimiyeti çok iyi. Yalnız maalesef tedavi konusunda bu kriterlerden faydalanamadım. Tedavi masraflarımın sigortamdan karşılanacağını söyledi ama ödediğim muayene ücretini özel sağlık sigortası karşılamadı ve tedavi yarım kaldı. Doktora ait muayenehane SGK anlaşmalı olmadığından tamamlayıcı sağlık sigortası karşılamıyor. Güven beyi tercih edecek olanlar bunu dikkate alarak gitmeli. Ben bilmeden gittim ve param da boşa gitti. Onun dışında, Güven bey kesinlikle iyi bir doktor ve iyi bir karakter. Tavsiye ederim 16-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Güven ATASOY

- 10.10.2020

Özel Sağlık Sigortaları özel muayene ve tedavi masrafını karşılıyor. Ancak sadece anlaşmalı hastanelerde geçerli olan "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" maalesef muayenehanelerde geçerli değil. Değerlendirmeniz için çok teşekkürler.

dan..illi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok güzel ilgilendi dr bey memnun kaldım ortamda güzeldi hiç bir sıkıntı yaşamadım gerekli yönlendirmeleride yaptı teşekkür ediyorum 14-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Güven ATASOY

- 10.10.2020

Çok teşekkür ederim

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine Bursada bulunan Güven Atasoya muayene olmaya gittim. Gerçekten çok iyi bir doktormuş. Her şey ile ilgilendi ve her zaman destek oldu. Çok teşekkür ediyorum Güven Atasoya ve herkese öneriyorum. 02-01-2018

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkürler.

�cek..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba, Güven bey başarılı bir ekibi bulunan tecrübeli bir doktor. Sağolsun her konuda yardımcı olmaya çalıştı, güler yüzünü hiç eksik etmedi. Gerçekleştirdiği her şeyden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Teşekkürler Güven Atasoy. 02-01-2018

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkür ederim.

han..AL

Yıllardır çektiğim Malatya akıntılı kıldönmesi sandıgım korkudan doktora dahi gidemediğim sonra adının fistül olduğunu öğrendiğim hastalığımın amaliyatını gerçekleştiren.ismi gibi bana güven veren OP.DR.GÜVEN ATASOY beye ilgi alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.hastalıkla ilgili anlatımı benim aklımdaki soru işareti ve korkularımı yenmeme etkili oldu.Kendişine çok teşekkür ediyorum.Allah yardımcısı olsun.NURHAN ERDAL 17-08-2017

Op. Dr. Güven ATASOY

- 03.01.2018

Teşekkür ederim

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Güven Atasoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Meme hastalığı?

  Merhaba, iyi günler. 17 yaşındayım ve kaba tabirle kendimi bildiğimden beri her iki mememin de uçlarında ve kenarlarında kabuklanma oluyor, pislik tarzı bir şey değil ya da yanlış sütyen seçimi değil bundan çok eminim çünkü bu konuda elimden geldiğince dikkatliyim. meme uçlarım içe dönük gibi dümdüz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Rektum polip

  Merhaba hocam yaşım 30 rektal kanama şikayeti ile genel cerraha başvurdum muaneye ardından gastroenteroloji uzmanına r.sigmosdokopi yapıldı evre 1 hemoraid ve hemoraidlerde aktif kanama ile rektumda polip saptandı forseps ile çıkarıldı pataloji sonucu 0.2 cm çapında hiperplastik polip ( nonneoplasti... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güven Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
.