Op. Dr. Gerçek Aydın, Bursa, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Gerçek Aydın

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Laparoskopi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hacı İlyas Mah. Kıbrıs Şehitleri Cd. No:16/A (Yeni Adliye Karşısı)  Osmangazi, Bursa
Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit Sgk Anlaşmalı

Gerçek Aydın Hakkında

Gerçek Aydın Kimdir?

Op. Dr. Gerçek AYDIN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Gerçek AYDIN, İstanbul Kadıköy Hastanesi Acıbadem Tüp Bebek Merkezi IVF eğitim programını başarıyla tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 11 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • Almanca
 • İngilizce

Deneyimler

 • Çorum İskilip Devlet Hastanesi
  01 2009 - 01 2011
 • Bursa Zübeyda Hanım Doğumevi
  01 2011 - 01 2012
 • Samsun Medicana Hastanesi
  01 2012 - 01 2013
 • Bursa Medicalpark Hastanesi
  01 2013 - 07 2017
 • Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
  07 2017 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Tango
 • Bilardo

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lbin..li

Sevgili doktorum Op. Dr. Gerçek AYDIN beyi 3_5 cümle ile anlatmak gerçekten imkansız. Günde yüzlerce hastayla ilgilenip herkese aynı ilgi ve özeni gösteren tek doktordur. İşine önem veren, ciddiyetle yapan araştırmacı, yenilikçi, güvenilir en önemlisi de güler yüzlü :))) gerçek ötesi bir doktor. Allahım onu büyüten yetiştiren anne ve babasına uzunnn ömürler versin inşallah (O ne hayırlı evlat, o ne büyük doktor). Benim için tek kadın doğum doktoru (doktorun kralı) vesselam!!! 24-12-2017

en..

sevgili doktorumuz Gerçek beyden önce çok iyi bir klinikte üç defa başarısız tüp bebek denememiz oldu. Bu üç deneme boyunca doktorumuzla sadece belirli bir saatte görüşebiliyor onun dışında ne yaşarsam yaşayayım kendisine asla ulaşamıyordum.Ağır bir tedavi olması ve hormonlarımla oynanması sonucu aşırı hassas ve endişeliydim. Büyük beklentilerim hüsranla sonuçlanıyordu.Yaşadığım üç deneme de beni epey yıpratmıştı. Sonra Gerçek beyin bu alanda çalışmalara başladığını öğrendim. Kendisiyle ilk görüşmemde son derece pozitif bir bakış açısıyla yapılabileceklerden, olumlu ve olumsuz sonuçlardan bahsetti.Tedavi şeklimi tamamen değiştirecekti. Türkiyede ve dünyada en son tedavi şekillerini takip ediyor hepsi hakkında beni bilgilendiriyordu. en önemlisi de psikolojimle ilgileniyor kendimi bu süreçte daha iyi hissetmem ve bütün olumsuzluklardan uzak kalmam konusunda sürekli tavsiyelerde bulunuyordu.Dediği herşeyi yaptım. son derece bilgili ve güven veren bir doktordu. Sadece tedavi süreciyle değil bu süreçte beslenmemden, psikolojimden herşeyimle ilgileniyordu. çoğu zaman gereksiz endişelerimle aradığım mesaj attığım oldu. her bir endişemle bizimle aynı tarafta olduğunu hissettirircesine ilgilenip sakinleşmemi sağladı. Tedavi sürecim boyunca kısa süreli korkularım yerini hep güvene bıraktı. Verdiği hiç bir ilacı sorgulamadan kullanır hale gelmiştim. biliyordum ki benim için en iyisini yapıyordu.Kısacası önceki ağır tedavilerle hiçbir alakası yoktu.güvendeydim ve fazladan ilaç kullanmıyordum. Olabilecek en az ilaçla tedavimiz bitti. Ve sonuç Pozitifti.En az bizim kadar sevindi. Bir kadının yaşayabileceği belki de en kötü deneyim olan bu süreci o kadar iyi yönetti ki kendisine çok şey borçluyum. Bana anne olma heyecanını yaşattı. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin. 01-12-2017

ğdem..al

Gerçek bey ile tahlil yaptırmak için gittiğim hastanede tesadüfen randevu alarak tanıştım. Sırada beklerken diğer hastalarla sohbet ettiğimde öncesinde yaşadıkları kötü tecrübeleri Gerçek hocayla aşıp gebe kaldıklarını gördüm hepsi çok memnundu. Bu nedenle içeri girdiğimde tahlil yaptırmak dışında kendi sürecimi de paylaştım. Yaptığım yanlışları, olması gerekenleri büyük bir sabırla ve içtenlikle bana teker teker anlattı, odadan çıktığımda yaklaşık 40 dk olmuştu ve eşimi arayıp çok doğru bir hekimle tanıştığımı, tedavi sürecine artık burada devam etmek istediğimi söyledim. Bundan sonraki süreçte beni en az yoracak şekilde tüp bebek tedavimize başladık ve ilk denememizde başarılı olduk. Kendisiyle ilgili son olarak şunları yazabilirim… Size yeterince zaman ayırır ve tüm sorularınızı siz anlayıncaya kadar sabırla anlatır. Samimiyetinden dolayı bazı hekimlerde ki gibi çok soru sormaya çekinmezsiniz. Her zaman pozitif düşünür ve sizi umutsuzluğa düşürmez. Bilgi birikimiyle sizi en az yoracak şekilde ilaç tedavinizi yapar. Sonuç olarak bebek sahibi olmak isteyen ve iyi bir hekim arayan tüm hastalara tüm kalbimle Gerçek beyi önerebilirim. 04-08-2017

bra Mutlu..ze

İyi ki gerçek beyle tanıştık. Daha önce Bursa'nın en iyi denilen doktorlarına gittik fakat hepsi durumum hakkında olumsuz konuşup beni demorelize ettiler. Hamilelik öncesinde 2'cm miyom vardı. Hamile kaldığımda büyüdü ve 4-5 cm'e kadar ulaştı ayrıca başka miyomlar da oluştu. Sonrasında hamileliğim sonlandı fakat 2. hamileliğim de miyomlar olduğundan riskliydi. Doktorların çoğu ameliyat olmam gerektiğini fakat rahmimin alınma ihtimali olduğunu alınmasa bile geri kalan rahmin hamilelik için yeterli olmayacağını söylediler. Kimi doktorlarda tekrar deneyin oda düşerse ameliyat öneririz dediler. Ne yapacağımızı şaşırmış bir durumdaydık. Çok şükür ki Gerçek Beyle tanıştık.İlk muayenede durumumu tek tek anlattı,ameliyat olmam gerektiğini, riskin çok az olduğunu bunu düşünmemem gerektiğini, bir kaybın zaten var bile bile tekrar hamile kalman macera olur,siz tüp bebek için gelmiş olsaydınız bile bu ortama tüp bebek yapmazdım,miyomları alıp 3 ay sonra hamile kalabilirsin dedi. ilk defa bir muayeneden ağlamadan çıktım ve daha ilk muayenede kendisine güvenmemi sağladı, içimi rahatlattı. Geçen ay ameliyat oldum ve hiçbir sorun olmadı. Çok kısa sürede de sağlığıma kavuştum. Mükemmel bir doktor, işinde uzman,doğru tedavi uygulayan tecrübeli bir doktor. Kendisine buradan çok çok teşekkür ediyorum. 13-06-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gerçek Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Gerçek Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. G Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Gerçek Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. G Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Gerçek Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Gerçek Aydın Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Gerçek Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Gerçek Aydın Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Endoskopi, İnfertilite ve tüp bebek, Aşılama yöntemi, Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Laparoskopik over kisti ameliyatı, Endoskopik operasyonlar, Riskli gebelik takibi, Gebe takibi, İdrar kaçırma ameliyatları, Menapoz alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Laparoskopi, Jinekolojik Hastalıklar, Histereskopi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Gerçek Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Gerçek Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Gerçek Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. G Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Gerçek Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. G Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.