Op. Dr. Erdal Kalcı

Üroloji - Balıkesir

Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Böbrek Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A/1 Altıeylül/BALIKESİR  Merkez, Balıkesir
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erdal Kalcı Hakkında

Erdal Kalcı Kimdir?

1962 yılında Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon'da bitirdikten sonra 1980 yılında GATA Tıp Fakültesine başladı. 1986 yılında mezun oldu. Daha sonra GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde Üroloji İhtisasını tamamladı.

Mikrocerrahi, Laparoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi, Temel ve İleri Acil Yardım, Üroonkoloji, Yardımcı Üreme Teknikleri, Aile Hekimliği, İşyeri Hekimliği, Hastane ve Sağlık Hizmetleri yöneticiliği, Havacılık ve Uzay Hekimliği, İlkyardımcı Eğitmeni, kurslarını başarı ile tamamladı. Ayrıca Üroloji alanında düzenlenmiş bir çok Ulusal ve Uluslararası kongre Seminer ve Konferanslarda yönetici, panelist, konuşmacı veya katılımcı olarak bulundu. 

Op. Dr. Erdal Kalcı Türk Üroloji Derneği (TÜD), Androloji Derneği , Ürolojik Cerrahi Derneği, Avrupa Üroloji Derneği (EAU) üyesi olup, Ürolojik Yeterlilik Sertifikası (Board of Urology) sahibidir. Özellikle mikrocerrahi ve endoskopik cerrahi ilgi alanıdır.

Evli, Zeynep ve Selin adlarında iki kızı var. Halen Balıkesir'de İzmiryolu Sevgi Hastanesinde Üroloji uzmanı olararak çalışmaktadır

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı)
 • Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)
 • Böbrek Hastalıkları
 • Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı)
 • Böbrek Kanseri
Tedaviler
 • Kapalı-açık prostat ameliyatı
 • Radikal prostatektomi
 • İntravenöz ürografi
 • Kan elektrolit testi
 • Lazerle prostat cerrahisi

Erdal Kalcı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..KAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

2018 yılı içerisinde varikosel ameliyatı oldum. Bu ameliyatta başarılarından dolayı Erdal KALCI hocama teşekkür ederim. Üroloji rahatsızlığı olan tüm hasta kardeşlerime hocamı ısrarla tavsiye ederim.Teşekkürler hocam. Engin KALKAN 06-02-2019

Op. Dr. Erdal Kalcı

- 04.03.2019

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla...

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Erdal Kalcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Erdal Kalcı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tek testisten varikosel tespit edilmesi

  Tek testis ve varikosel merhabalar değerli hocam testis torsiyonu nedeni ile sağ testisim alındı diğer testisim sabitlendi , ameliyattan sonra kalan testisimde ağrılar meydan geldi çekilmeler oluyor ve gün içinde devamlı oluyor bazen olmuyor ama biraz kendimi yorarsam daha çok oluyor.. ugs bakıldı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Erdal Kalcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hastalık kontrol

  Hocam iyi günler hocam ben kronik prsotatit hastasıyım. hastanenizde prostat sıvısından lokosit sayımı. lokosit kültürü ve pcr bakılıyor mu. şimdiden teşekkür ederim hocam

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Erdal Kalcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Erdal Kalcı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Kalcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Erdal Kalcı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Kalcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Erdal Kalcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Erdal Kalcı Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Erdal Kalcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Erdal Kalcı Üroloji, uzmanıdır. Kapalı-açık prostat ameliyatı, Radikal prostatektomi, İntravenöz ürografi, Kan elektrolit testi, Lazerle prostat cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Böbrek Hastalıkları, Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı), Böbrek Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Erdal Kalcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Erdal Kalcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Erdal Kalcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Kalcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Erdal Kalcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Kalcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.