Op. Dr. Erdal Kalcı, Balıkesir, Üroloji

Op. Dr. Erdal Kalcı

Üroloji - Balıkesir

Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Böbrek Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A/1 Altıeylül/BALIKESİR  Merkez, Balıkesir
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Erdal Kalcı Kimdir?

1962 yılında Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon'da bitirdikten sonra 1980 yılında GATA Tıp Fakültesine başladı. 1986 yılında mezun oldu. Daha sonra GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde Üroloji İhtisasını tamamladı.

Mikrocerrahi, Laparoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi, Temel ve İleri Acil Yardım, Üroonkoloji, Yardımcı Üreme Teknikleri, Aile Hekimliği, İşyeri Hekimliği, Hastane ve Sağlık Hizmetleri yöneticiliği, Havacılık ve Uzay Hekimliği, İlkyardımcı Eğitmeni, kurslarını başarı ile tamamladı. Ayrıca Üroloji alanında düzenlenmiş bir çok Ulusal ve Uluslararası kongre Seminer ve Konferanslarda yönetici, panelist, konuşmacı veya katılımcı olarak bulundu. 

Op. Dr. Erdal Kalcı Türk Üroloji Derneği (TÜD), Androloji Derneği , Ürolojik Cerrahi Derneği, Avrupa Üroloji Derneği (EAU) üyesi olup, Ürolojik Yeterlilik Sertifikası (Board of Urology) sahibidir. Özellikle mikrocerrahi ve endoskopik cerrahi ilgi alanıdır.

Evli, Zeynep ve Selin adlarında iki kızı var. Halen Balıkesir'de İzmiryolu Sevgi Hastanesinde Üroloji uzmanı olararak çalışmaktadır

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..KAN

2018 yılı içerisinde varikosel ameliyatı oldum. Bu ameliyatta başarılarından dolayı Erdal KALCI hocama teşekkür ederim. Üroloji rahatsızlığı olan tüm hasta kardeşlerime hocamı ısrarla tavsiye ederim.Teşekkürler hocam. Engin KALKAN 06-02-2019

Op. Dr. Erdal KALCI

- 04.03.2019

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla...

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Erdal Kalcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Boşalma anında bacakta kasılma

  Nişanlım her boşalmadan sonra aşırı derecede bacaklarının kasıldığını söylüyor sizce normal mi ? bu kadar hassas mıdır durum ? bir sorun olduğunu düşünmeye başladım , yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Erdal Kalcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Böbrek taşı ameliyatı

  Sayın hocam sol böbreğim de 20x20 milim taş var. 6 kez taş kırmaya girdim düşüremedim. aldırmak istiyorum ameliyat hakkında bilgi alabilirmiyim. selam ve dua ile. saygilar.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Erdal Kalcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.