Op. Dr. Ercan Yavuz

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Trabzon
5.0

Genital Estetik, Bacak Estetiği, Kalça (Popo) Estetiği

5.0

“Estetik cerrah Ercan Bey'e öncelikle çok teşekkürler. Meme küçültme ameliyatı için gittiğim ve çok m...” Devamı

Op. Dr. Ercan Yavuz

Op. Dr. Ercan YAVUZ, 1971 yılında Trabzon'da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1988 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 1995 yılında aynı fakültenin Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda başladığı ihtisasını başarıyla tamamladıktan sonra Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Eğitimini tamamladıktan sonra 2002 senesinde Yalova SSK Hastanesi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalışan Op. Dr. Ercan YAVUZ, Ataması Trabzon'a yapıldıktan sonra sırasıyla Numune Hastanesi ve Fatih Devlet Hastanesi'nde hizmet vermiştir. 

Op. Dr. Ercan YAVUZ, Trabzon Merkez'de bulunan Aya Klinik Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında

Op. Dr. Ercan YAVUZ, 1971 yılında Trabzon'da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1988 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 1995 yılında aynı fakültenin Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda başladığı ihtisasını başarıyla tamamladıktan sonra Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Genital Estetik Bacak Estetiği Kalça (Popo) Estetiği Uyluk Germe Kol Ve El Estetiği Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AF
Ayş*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Estetik cerrah Ercan Bey'e öncelikle çok teşekkürler. Meme küçültme ameliyatı için gittiğim ve çok memnun kaldığım bir estetik cerrahi uzmanı. Meme ameliyatları ile ilgili birçok araştırma yapmıştım gitmeden önce ve bu işi alanında gerçekten iyi bir doktorun yapmasını istiyordum her insan gibi. İnternetten yaptığım araştırmalarım sonucunda Op. Dr. Ercan Yavuz'a ulaştım. Gerek bilgilendirici yazıları videoları olsun gerek tecrübeleri olsun kendisinden randevu almam için yeterli oldu. Meme operasyon sonunda gerçekten çok memnun kaldım ve kesinlikle önerebilirim meme cerrahisiyle alakalı yardım almayı düşünen tüm kadınlara.

AB
Ali B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhabalar. Geçen sene burun estetiği için gitmiştim estetik cerrahi uzmanı Op. Dr. Ercan Yavuz'a. Artık nefes alıp vermekte o kadar zorlanıyordum ki, geceleri ailem bile rahatsız oluyordu horlamalarımdan. Bu horlamaların kesilmesi, nefesimin açılması için gittiğim bir kulak burun boğaz doktoru muhakkak burun ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. İşte tam bu sırada tavsiye üzerine plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı ercan yavuz'a ulaştım ve randevuyu aldım. Kısa bir kontrolden sonra burun ameliyatı oldum ve operasyon çok başarılı geçti. Operasyondan kısa bir süre sonra yüzüm eski halini aldı bandajları çıkardım ve burnum harika olmuştu. Hem tam istediğim gibi bir görüntüye sahip oldum estetik olarak hem de nefes kalitem artmıştı horlamalarım yok oldu. Gerçekten çok iyi bir estetik cerrahi uzmanı. Herkese tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Trabzon'da estetik cerrah arayanlar vakit kaybetmeden Aya Klinik Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde Ercan Bey'e kendilerini emanet edebilirler.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ercan Yavuz ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ercan Yavuz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ercan Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ercan Yavuz bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ercan Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ercan Yavuz Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Genital Estetik, Bacak Estetiği, Kalça (Popo) Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube