Op. Dr. Elif Çınar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kayseri

Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yüksek Riskli Gebelikler, Yumurtalık Kisti ve tümörleri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1  Melikgazi, Kayseri
Acıbadem Kayseri Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Elif Çınar Hakkında

Elif Çınar Kimdir?

Op. Dr. Elif ÇINAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Elif ÇINAR, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Elif ÇINAR, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Yüksek Riskli Gebelikler
 • Yumurtalık Kisti ve tümörleri
 • Sezeryan
 • Pelvik Ağrı (kronik)
Tedaviler
 • Endoskopi
 • Over kist ameliyatı
 • Spiral taktırma
 • Kadın genital kanser taramaları
 • Embriyo dondurma

Elif Çınar Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..cılar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Elif hanım benim miyom ameliyatını yaptı. Sırf onun pozitif enerjisine güvendigim için Adanadan çıkıp geldim. Bilgisi, hastaya yaklaşımı ve objektif olması beni ve ailemi fazlasıyla memnun etti. Örnek bir Türk hekimi.Allah onun gibi doktorlarımızın sayısını artırsın. Çok teşekkür ederim sevgili doktorum. BİLGİ BALCILAR 16-08-2019

acle..er Mom
Zamanlama
İlgi
Ortam

Benim aydınlık yüzlü, çiçek gönüllü, cân'ım doktorum! Kayseri'ye yeni yerleştiğimizde doğumum için titizlikle doktor ararken melek Elif hanımı çıkardı Rabbim karşımıza... Gerek profesyonelliği, gerek insanın içini sıcacık eden karakteri ve samimiyeti ile eşsiz bir şahsiyet..! Doğumumu onunla gerçekleştirdiğim çok mutluyum, kendisine yürekten müteşekkirim...! Anne adayları, Mutlaka tanışın;) 20-12-2017

a..bantoğlu Çetinoğlu

Super super superrrr!! 06-02-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Elif Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Elif Çınar kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Çınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Elif Çınar için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Çınar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Elif Çınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Elif Çınar Acıbadem Kayseri Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Elif Çınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Elif Çınar Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Endoskopi, Over kist ameliyatı, Spiral taktırma, Kadın genital kanser taramaları, Embriyo dondurma, Yumurtalık kistleri, Sezaryen doğum, Rahim Sarkması Ameliyatları, Normal (vajinal) doğum, Menapoz alanlarında hizmet veriyor ve Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yüksek Riskli Gebelikler, Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Sezeryan, Pelvik Ağrı (kronik) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Elif Çınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Elif Çınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Elif Çınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Çınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Elif Çınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Çınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.