Op. Dr. Ebubekir Er, Ordu, Çocuk Cerrahisi

Op. Dr. Ebubekir Er

Çocuk Cerrahisi - Ordu

İdrar Yolu Taşı, Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası), Safra Kesesi Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Evkaf Mah. Kargan Kumru Cad. Hastane Kavşağı No: 21/A  Fatsa, Ordu
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ebubekir Er tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ebubekir Er kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Er ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ebubekir Er için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Er şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ebubekir Er nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ebubekir Er Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ebubekir Er hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ebubekir Er Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Sindirim sistemi cerrahisi, Sanal kolonoskopi, Onkolojik cerrahi, Solunum sistemi cerrahisi, Melanom alınması, Acil Cerrahi, Yumurtalık kisti tedavisi, Yenidoğan cerrahisi, Yara Tedavisi, Yanık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve İdrar Yolu Taşı, Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası), Safra Kesesi Hastalıkları, İdrar Deliğinin Penis Ucunda Olmaması, Göğüs Duvarı Şekil Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ebubekir Er için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ebubekir Er muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ebubekir Er hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Er ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ebubekir Er hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Er hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.