Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir

Genel Cerrahi - Denizli
5.0

Aksiller biyopsi, Aksiller kitle, Akut Apandist

5.0

“Arkadaşların tavsiyesi ile Dr. Durmuş Ali Özdemir'e anal fissür ve makatta çatlak nedeniyle muayene ...” Devamı

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir

Op. Dr. Durmuş Ali ÖZDEMİR, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 

Op. Dr. Durmuş Ali ÖZDEMİR, mesleki çalışmalarına Özel Denizli Tekden Hastanesi'nde devam etmektedir.

enfeksiyon hakkında

Merhabalar Durmuş bey.Benim göbek deliğinden pis kokulu akıntı geliyordu.hekime gittim omfalit iltihap olduğunu söyledi.mantar ve antibiyotik pomadı (Fu..din,My...por) ile dezenfektan verdi.10-15 gün kullanmamı söyledi.günde bir defa yatmadan önce batisor ile temizleyip pomadları sürerek yatıyorum.7 gün olmasına rağmen akıntı kesilmedi.Biraz azaldı ama tam olarak kesilmedi.Başka tedavisi var mıdır ? Ben günde bir defa sürüyorum pomadları bu yeterli midir ?Bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden te...

Daha Fazla
Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir tarafından cevaplandı

Günde 3 defa sürelim. Antibiyotik tablette eklenmeli tedavinize. Geçmezse ameliyat. Cevabı görmek için tıkla.

19 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Yardım edin hocam

Merhaba hocam ben doğum yaptım sonrasında analfussur makat çatlağı amaliyati oldum bı sure iyiydim sonra 2.cocugu sezeryan oldum ama yine makat çatlağı oluştu dayanacak halim kalmadı kullanmadığım krem siprey iac kalmadı ne yapmam gerekiyor yardım edin nolur

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir tarafından cevaplandı

Muayene edelim gerekli tedaviyi ameliyat mı tıbbi tedavimi belirleyelim.denipol Cevabı görmek için tıkla.

9 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Testisten yağ bezesi aldırma ameliyatı sonrası izler

Merhaba ben bir hafta önce testislerimden yağ bezesi aldırma ameliyatı oldum ancak alınan yerdeki şişlikler hala geçmedi ve dikişler dökülmedi, derinin tam iyileşme süresi ne kadardır.

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir tarafından cevaplandı

Ameliyatta konulan absorbe olan (emilebilir)dikiş ise 2 tür var erken eriyen var 1 ay gec eriyen 3-4... Cevabı görmek için tıkla.

26 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Denipol Hastanesi
Merkez Efendi, 29 Ekim Blv. No:102 Merkez/Denizli
Hizmetler
Herni cerrahisi Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu Safra yolları cerrahisi Şeker hastalığı ameliyatı Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) Devamı

İlgi Alanları

Aksiller biyopsi Aksiller kitle Akut Apandist Anal Fissür (Makat Çatlağı) Anal Fistül Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
A. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Arkadaşların tavsiyesi ile Dr. Durmuş Ali Özdemir'e anal fissür ve makatta çatlak nedeniyle muayene oldum. Doktorum ameliyata karar kıldı. Bir hafta sonra Dr. Durmuş Ali bey ameliyat yaptı. Şu anda çok rahatım. Sağlığıma kavuştum. Dr. Beyi tedavisinden dolayı herkese tavsiye ederim.

YY
Y. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor Ali Özdemir'e kıl dönmesi şikayeti ile geldik. Rahatsızlığı tedavi etti çok memnun kaldık. Doktorumu herkese tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

SS
S. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

1 Yıl önce hastanede babamız tiroid ca'dan ameliyat yaptırdık. Ca Ameliyatından sonra ses kısıklığı olduğunu duymuştuk. Ancak babamızda ses kısıklığı olmadı. kanser cerrahisi sonrasında hiç bir sıkıntı yaşamadık. Çok memnun kaldık kanser tekrar oluşmadı. Kanser tedavisinde sonrası süreçte hep yanımızda olan ve bize çok sıcak ve ilgili olan Op. Dr. Durmuş Ali Bey'i tavsiye ediyoruz. Doktor bey; başarılarınızın devamını dileriz. Babam da size her zaman dua ediyor. TEŞEKKÜRLER.

BD
B. D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Operatör Dr. Durmuş Ali Özdemir'e annemi ameliyat ettirdik. Safra kesesi ameliyatını 4-5 yıl önce laparoskopik olarak yaptı. Hastanede yatış ve taburculuğuna kadar olan sürede bize karşı doktorumuz çok ilgiliydi. Branşında iyi iş yapan Operatör Doktor Durmuş Ali Özdemir'i herkese tavsiye ediyorum. Başarılar dileriz. Mesleğinizi özveri ve başarıyla devam ettirmenizi dileriz. Çok teşekkürler...

S. Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir kaç yıl önce Dr. Durmuş Ali Bey annemi guatr ameliyatı yaptı. Sonuç tümör çıktı. Ama ileri bir ameliyata gerek kalmadı. Tek ameliyatla tamamını temizledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bizi çok iyi bilgilendirdi her konuda. İyi ki Durmuş Ali Bey'e gelmişiz. Herkesin Dr. Durmuş Ali Bey'e gitmesini isterim.

M.
Müh*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Eşimin uzun süredir bağırsak problemleri var. Gitmediğimiz doktor kalmadı. Çok çaresizdik. Bir yakınım doktor Durmuş Ali Özdemir'i önerdi. Bizde ona gittik. Bizimle çok ilgilendi Eşim kan kanseriydi. Ameliyatını yapan Doktor Durmuş Ali Bey'e yaptırdık. İyi sonuçlar aldık. Bizimle çok ilgilendi. Moralimiz bozuktu onun sayesinde düzeldi. Dr. Durmuş Ali Bey'e minnettarım. Bizimle ilgilendiği için Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Durmuş Ali Bey'e teşekkür ediyorum.

D.
Den*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Annem 2 seneye yakın hazımsızlık yaşıyordu. Yediği şeyler midesişnde ağrı ve yanmalara sebep oluyordu. Bir çok doktor gidip farklı tedavi yöntemleri ile verilen ilaçlardan hiç fayda alamamasının yanı sıra ilaçlar annemi daha da hasta etmeye başladı. Psikiyatrist Uzm. Dr. Fatma ÖZDEMİR'in eşi Genel Cerrahi Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir'e geldik. Titiz çalışması ile anneme uygulanan tedavi yöntemi ve verilen seçici ilaçlar ile annem eskisinden çok daha iyi durumda. Mide ağrısı ve yanma şikayetleri bitti ve hazımsızlık sorunu geçti. Psikiyatrist Uzm. Dr. Fatma Özdemir ve eşi Genel Cerrahi Doktoru Ali Özdemir'e çok teşekkür ederiz.

NK
Naz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hemoroid ( Basur) rahatsızlığım vardı. Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir'e ameliyat oldum. Kaç yıldır hiç bir şikayetim yok. Kendisinden çok memnun kaldım.

ÖÇ
Ö. Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar. Çok ilgili bir doktor. Muayenehanesi de çok güzel. Hastasıyla birebir ilgilenen ve operasyon öncesinde ve sonrasında da ilgilenmeye devam eden harika bir insan. Keşke bütün doktorlar durmuş ali özdemir gibi olsa. Genel cerrahi alanında önde gelen, denizli'nin sayılı doktorlarından biri olan op. dr. durmuş ali özdemir'e sevgilerimle.

Kem*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Genel cerrahi gastroenteroloji alanında her zaman ilk ve tek tercihim olmuş değişilmez doktorum op. dr. durmuş ali özdemir'e selamlar. seneler önce beni de ameliyat etmiş ve iyileştirmiştir. Tedavisi bilgisi ve birikimiyle size çok şey katar. Her daim memnun kalmışımdır. Tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir Denipol Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir Genel Cerrahi uzmanıdır. Aksiller biyopsi, Aksiller kitle, Akut Apandist alanlarında hizmet veriyor ve Herni cerrahisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Safra yolları cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube