Op. Dr. Devrim Tuğlu, Nevşehir, Üroloji

Op. Dr. Devrim Tuğlu

Üroloji - Nevşehir

Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Epispadias (Dış İdrar Kanalı Üstünün Açık Olması), Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

ÖZEL VERSA HASTANESİ   Nevşehir
ÖZEL VERSA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Devrim Tuğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Devrim Tuğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. D Tuğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Devrim Tuğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. D Tuğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Devrim Tuğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Devrim Tuğlu ÖZEL VERSA HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Devrim Tuğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Devrim Tuğlu Üroloji, uzmanıdır. Perkütan böbrek cerrahisi, Varikoselektomi, Kapalı-açık prostat ameliyatı, Radikal prostatektomi alanlarında hizmet veriyor ve Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Epispadias (Dış İdrar Kanalı Üstünün Açık Olması), Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık), Penis Eğriliği, Böbrek Taşı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Devrim Tuğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Devrim Tuğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Devrim Tuğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. D Tuğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Devrim Tuğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. D Tuğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.