Op. Dr. Cengiz ONUR, Ankara, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Cengiz ONUR

Göz Hastalıkları - Ankara

Alerjik Konjonktivit, Göz Bebekleri İltihabı, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi)

Randevu Al 0 (850) 811 68 77

Adres

Eti Mah. Celal Bayar Bulv. Tok Sok. No:7 06570 Maltepe  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Cengiz ONUR Kimdir?

Op. Dr. Cengiz ONUR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1996 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında; 1997-1998 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1998-1999 yılları arasında Ankara GATA Göz Kliniği'nde, 2000-2008 yılları arasında Karabük SSK Hastanesi'nde (Şirinevler Devlet Hastanesi), 2008-2009 yılları arasında ise Akay Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Cengiz ONUR, mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Alerjik Konjonktivit
 • Göz Bebekleri İltihabı
 • Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi)
 • Pdt (Fotodinamik Tedavi)
 • Katarakt

Tedaviler

 • Retina dokalmanı düzeltimi
 • Prp tedavisi
 • Glokom ameliyatı
 • Tonometri
 • Presbymax

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 77

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..n

Kudret Gözden snra ön yargılı olarak geldiğim hastanede toplam 45 dakikada tüm tetkik ve incelemeleri muayeneyi tamamlayarak recetemi düzenleyen tüm güleryüzlü hastane personeline ve Doktor Sayın Cengiz onur beye şükran ve minnetlerini sunarım. 19-09-2018

..lı

Ben hocamızı tanımıyordum,ilk defa muayene oldum;her bakımdan ziyadesiyle memnun kaldım.Ben aynı rahatsızlıktan(retina) Dünya göze ve devlet hastahanesinde bir başka doktora da gitmiştim ancak hiç biri Argon lazer tedavisinden bahsetmedi,ilk defa hocam bu tedaviyi uyguladı,çok rahat ve kolay oldu.Kendisine candan teşekkür ederim,Allah razı olsun 02-12-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cengiz ONUR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cengiz ONUR ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Cengiz ONUR ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 68 77

Op. Dr. Cengiz ONUR için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Cengiz ONUR için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Cengiz ONUR için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz ONUR hangi kurumlar Cengiz ONUR ile anlaşmalı?

Op. Dr. Cengiz ONUR ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , İMECE )

Op. Dr. Cengiz ONUR nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cengiz ONUR Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz ONUR hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cengiz ONUR Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Retina dokalmanı düzeltimi, Prp tedavisi, Glokom ameliyatı, Tonometri, Presbymax alanlarında hizmet veriyor ve Alerjik Konjonktivit, Göz Bebekleri İltihabı, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Pdt (Fotodinamik Tedavi), Katarakt hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Cengiz ONUR için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Cengiz ONUR muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cengiz ONUR muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz ONUR hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Cengiz ONUR hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al


.