Op. Dr. Cengiz ONUR

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Auralı Göz Migreni, Tiroid Ve Göz, Tavuk Karası Hastalığı

5.0

“Kudret Gözden snra ön yargılı olarak geldiğim hastanede toplam 45 dakikada tüm tetkik ve incelemeler...” Devamı

Op. Dr. Cengiz ONUR

Op. Dr. Cengiz ONUR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1996 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1997-1998 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1998-1999 yılları arasında Ankara GATA Göz Kliniği'nde, 2000-2008 yılları arasında Karabük SSK Hastanesi'nde (Şirinevler Devlet Hastanesi), 2008-2009 yılları arasında ise Akay Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Cengiz ONUR, mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) üyesidir.

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7 Maltepe Çankaya/Ankara
Tedaviler
Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu) Katarakt ve refraktif cerrahisi Tiroid oftalmopatide göz çıkıklığı tedavisi ve orbita dekompresyonu Retina dokalmanı düzeltimi Prp tedavisi Glokom ameliyatı Devamı

İlgi Alanları

Auralı Göz Migreni Tiroid Ve Göz Tavuk Karası Hastalığı Orbita travmaları ve Blow out kırık cerrahisi Orbita Hastalıkları Makula Deliği Kirpik dönmesi ve tedavisi Kırmızı Göz Hastalığı Gözyaşı kesesi iltihapları Göz Tiki Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Sulanması Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Behçet Hastalığı Baş Ağrıları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FE
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kudret Gözden snra ön yargılı olarak geldiğim hastanede toplam 45 dakikada tüm tetkik ve incelemeleri muayeneyi tamamlayarak recetemi düzenleyen tüm güleryüzlü hastane personeline ve Doktor Sayın Cengiz onur beye şükran ve minnetlerini sunarım.

an
Ali N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben hocamızı tanımıyordum,ilk defa muayene oldum;her bakımdan ziyadesiyle memnun kaldım.Ben aynı rahatsızlıktan(retina) Dünya göze ve devlet hastahanesinde bir başka doktora da gitmiştim ancak hiç biri Argon lazer tedavisinden bahsetmedi,ilk defa hocam bu tedaviyi uyguladı,çok rahat ve kolay oldu.Kendisine candan teşekkür ederim,Allah razı olsun

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cengiz ONUR ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Cengiz ONUR için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Cengiz ONUR nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cengiz ONUR Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Cengiz ONUR hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cengiz ONUR Göz Hastalıkları uzmanıdır. Auralı Göz Migreni, Tiroid Ve Göz, Tavuk Karası Hastalığı alanlarında hizmet veriyor ve Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu), Katarakt ve refraktif cerrahisi, Tiroid oftalmopatide göz çıkıklığı tedavisi ve orbita dekompresyonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube