Op. Dr. Burak Yavuz Kara

Üroloji - Samsun
5.0

Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Mesane Problemleri

5.0

“Dr burak yavuz beyi 5 yıl önce tanıdım bir akrabamın tavsiyesiyle babamın böbreğinde kist vardı ve b...” Devamı

Op. Dr. Burak Yavuz Kara

Op. Dr. Burak Yavuz Kara, 1978 yılında Ankara'da doğmuştur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Burak Yavuz Kara, Samsun Bafra'da bulunan Özel Medibafra Samsun Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Mesane tümörü

Doktor bey iyi akşamlar. Annemin idrarında kan geldi. Sistoskopi de doktor 3-4 tane küçük tümörler görmüş. Mesane kanseri oluyormuş bunlar. Benim öğrenmek istediğim 3-4 tane küçük tümörün olması mesanenin komple alınmasına neden olur mu? Yoksa patoloji sonucuna bakılıp hepsi temizlenir mi? 3-4 tane olunca yayılıp denilip komple alınır mı?

Op. Dr. Burak Yavuz Kara

Op. Dr. Burak Yavuz Kara tarafından cevaplandı

Mesane tümörleri ilk kez tespit edildiğinde %80-85 oranında yüzeyel olurlar ve endoskopik yöntemle a... Cevabı görmek için tıkla.

19 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Aşırı aktif mesane ve ramazan orucu

İyi günler Omurilik hasarına bağlı aşırı aktif mesane problemim var,betmiga kullanıyorum. Ramazan orucunu düzenli olarak tutarsam zarar verir miyim vücuduma korkuyorum ,o yüzden orucu 2 gün tutup 1 gün tutmasam veya 1 gün tutup 1 gün tutmasam vücuda zararı olur mu acaba? Teşekkürler

Op. Dr. Burak Yavuz Kara

Op. Dr. Burak Yavuz Kara tarafından cevaplandı

. Cevabı görmek için tıkla.

19 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Prostatit Hakkinda

Hocam iyi günler ben 33 yaşında birisiyim. 2005 yilinda Ankarada okurken birkaç defa idrar yolu iltihabı geçirdim. Tedaviler ile düzeldim. 2007 yili gibi idrar yaparken ağrı boşalma sırasında ağrı nedenleri ile bir kaç defa doktora gittim bir şeyin yok dedi. Ama ağrılarım devam etti kimse teşhis koyamayınca bende kendi haline bıraktım ama 2011 yılında ateş, işeme zorluğu,kusma ile hastaneye kaldırıldı. 1-2 lökosit 3-4 epitel kan hücresi görüldü. Kum dediler röntgen felan derken bir şey yok dedil...

Daha Fazla
Op. Dr. Burak Yavuz Kara

Op. Dr. Burak Yavuz Kara tarafından cevaplandı

Bahsettiğiniz şikayetler kronik prostatit-kr. Pelvik ağrı durumlarını işaret ediyor. Bu rahatdızlıkl... Cevabı görmek için tıkla.

19 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Özel Medi Bafra Hastanesi
Altınyaprak Mahallesi, Hastane Sk. No:27, 55410 Bafra/Samsun Bafra/Samsun
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi Böbrek ultrasonu Endoskopik üreter taşı tedavisi İdrar yolu darlıkları İntravenöz ürografi Kan elektrolit testi Kapalı-açık prostat ameliyatı Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi Ürojinekolojik rehabilitasyon Devamı

İlgi Alanları

Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Mesane Problemleri Böbrek Taşı Idrar Yapma Bozukluğu Böbrek Hastalıkları Prostat Hastalıkları Iyi Huylu Tümörler Idrar Yolları Iltihabı Prostat Infeksiyonu Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üriner Tıkanıklık
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NA
Nes*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr burak yavuz beyi 5 yıl önce tanıdım bir akrabamın tavsiyesiyle babamın böbreğinde kist vardı ve böbreği kist kaplamisti ve ben cok korkmustum burak bey cok guzel morel verdi ve babamla o kadar çok ilgilendiki ve kapalı Amaliyat yaptı amaliyatinida bu dahada güzeldi ve ben istanbulda yaşadığım için babamin bütün kontrollerinde bana telefonla tek tek bilgi verdi o gün de çok dua etmiştim bu gün de çok dua ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum rabbim yolunu daima açık etsin ayağına taş değdirmesin.

Ekr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr burak yavuz kara söylenecek tek bir şey var ürolojik problemi olanlar türkiye nin neresinde yaşadığınız önemli değil gideceğiniz adres doktor burak beydir bu konuda hiç şüphe yok kendimden biliyorum ve ona teşekkür ediyorum sağlığıma kavuşturduğu için

TC
Tol*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Oğlumuza inmemiş testis rahatsızlığı vardı. Bu teşhisi koyan kişiydi zaten op. dr. burak yavuz kara. Daha sonra ameliyat için randevu aldık ve gidip ameliyatını yaptırdık hocama. Çok şükür ameliyat çok başarılı geçti. Tavsiye ile bulmuştuk ürolog burak yavuz kara'yı çok memnun kaldık. İnmemiş testis ile alakalı sorunu olan tüm ebeveynlere burak hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Hepimizin çocuğu çok değerli. Rahatlıkla emanet edebilirsiniz çocuğunuzu. Samsun'da üroloji doktoru arayan üroloji ile ilgili sıkıntısı olan herkese de öneririm tabii ki.

Op. Dr. Burak Yavuz Kara
Op. Dr. Burak Yavuz Kara 11 Ocak 2018
Çok teşekkür ederim Tolga Bey. Tekrar geçmiş olsun
SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tavsiye üzerine oğlumun sünneti için Medibafra hastanesi'nde çalışan üroloji uzmanı op. dr. burak yavuz kara'ya geldik. Oğlumun sünneti çok iyi geçti ve çok başarılı bir operasyondu. Çok şükür sonrasında da bir sorunlu karşılaşmadık. İyi ki sünnet için burak bey'e gelmişiz. Bize yakın bir dostumuz tavsiye etmişti bu doktor ve hastaneyi biz de herkese öneririz. Oğlunu sünnet ettirecek tüm anne babalara üroloji uzmanı doktor burak yavuz kara'ya tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla randevu alabilirsiniz. Bu arada oğluma verdiğiniz erkeklik belgesi de çok güzeldi hep saklayacağız :)

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Burak Yavuz Kara ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Burak Yavuz Kara için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Burak Yavuz Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Burak Yavuz Kara Özel Medi Bafra Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Burak Yavuz Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Burak Yavuz Kara Üroloji uzmanıdır. Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Mesane Problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal ultrasonografi, Böbrek ultrasonu, Endoskopik üreter taşı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube