Op. Dr. Bülent Koç, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Bülent Koç

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Hastalıkları, Burun Ameliyatları, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Feneryolu Mah. Çamtepe Sok. Corner Palas Apt. No: 2/11  Kadıköy, İstanbul
Rinoplasti Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Bülent Koç Hakkında

Bülent Koç Kimdir?

Op. Dr. Bülent KOÇ, 1975 yılında Sarıkamış’da doğmuştur.  Ankara Kurtuluş Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1993 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. 2005 yılında ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisas eğitimini tamamlamış ve KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Mardin Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak mecburi hizmet yükümlülüğünü ve Kayseri Askeri Hastanesi’nde ise askerlik vazifesini yerine getirmiş olan Op. Dr. Bülent KOÇ, daha sonra Üsküdar Devlet Hastanesi’nde ve Pendik Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görevine devam etmiştir.

Op. Dr. Bülent KOÇ, asistanlık döneminde ilgi duymaya başladığı burun ve yüz estetiği alanında yerli ve yabancı birçok seminer ve kursa katılmış, pek çok doktor ziyaretlerinde bulunmuştur. Avrupa’nın en ünlü burun estetiği (rhinoplasty) doktorlarından olan Prof. Pietro Palma’ya birçok kez eğitim ziyaretlerinde bulunmuş ve ameliyatlarına katılmıştır. Bununla birlikte, yüz estetiği (Facial Plastic Surgery), dolgu (Filler) ve botox uygulamalarında Amerika’nın önde gelen isimlerinden olan Dr. Steven Dayan ile çalışmalar yapmış ve ameliyatlarına eşlik etmiştir.

Avrupa Yüz Estetigi Derneği ve Türkiye Yüz Estetigi Derneği üyesi olan Op. Dr. Bülent KOÇ, Kadıköy'de hizmet veren Rinoplasti Merkezi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..ık

Pendik'teyden operasyonumu yapmıştı kendisi,sorunsuz bir şekilde yaşantıma devam ediyorum, işinde uzman bir hekim olduğu kanısındayım. 29-05-2019

a..al

Ben viyannadan geldim ve ameliyatı yaptıralı 1 hafta oluyor. Uzun zamandır güvenilir tecrübeli doktor arayışındaydım, ve sonunda Dr. Bülent Koç Beyi buldum.Başdan belli doktor Beydende ekibindende cok memnun kaldım, cok ilgililer ve onların elinde kendimi güvene hisettim herzaman. Dr. Bülent Bey gercekden cok iyi güvenilir başarılı bir doktor, iyiki ona yaptırmışım ve ona denk gelmişim diyorum. Nezaman sorum olsa, asistanına yazıyorum ve hemen geri dönüyorlar ve aklımdaki soruları cevaplıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim Dr. beyi ve ekibini. 25-09-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bülent Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Bülent Koç kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. B Koç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Koç için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. B Koç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Bülent Koç Rinoplasti Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Bülent Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Bülent Koç Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Medikal estetik, Tiroidektomi, Tonsillektomi, Adenoidektomi, Akustik nörinom cerrahisi, Koklear implant, Bademcik ameliyatı, Kulak tüpü takılması, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Burun Hastalıkları, Burun Ameliyatları, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Burun Estetiği (Rinoplasti) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Bülent Koç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Bülent Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Koç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. B Koç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Bülent Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. B Koç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.