Op. Dr. Bülent Diri

Ortopedi ve Travmatoloji - Samsun
5.0

Omurga Hastalıkları, Eklem Yaralanmaları, Donuk Omuz

“Yaşadığı iş kazası sonucunda sağ el parmaklarından ikisi kırılan kardeşimin tedavisi için gittiğimiz...” Devamı

Op. Dr. Bülent Diri

Op. Dr. Bülent DİRİ, 1970 yılında doğmuştur. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Medical Park Trabzon Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Özel Medicana International Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Artroplasti Artroskopik cerrahi Dirsek Protezi Diz protezi Eklem cerrahisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Bülent DİRİ, 1970 yılında doğmuştur. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Omurga Hastalıkları Eklem Yaralanmaları Donuk Omuz Diz kıkırdak cerrahisi Diz Kapağı Problemleri Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 82

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
UM
Uğu*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaşadığı iş kazası sonucunda sağ el parmaklarından ikisi kırılan kardeşimin tedavisi için gittiğimiz ortopedi ve travmatoloji uzmanı Op. Dr. Bülent Diri'ye saygı ve sevgilerimle. Öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Eskisi gibi olmaz denilen o parmakları sihirli dokunuşlarla tedavi eden ve iyileştiren doktordur Bülent Bey. Tedavi için gittiğimizde direkt olarak yaklaşımıyla zaten bize o güveni vermişti. Ortopedi konusunda alanında işinin ehli bir doktor kesinlikle. Tedavi süreci boyunca her kontrolde aynı ilgiyi alakayı göstermiş ve iyileşme sürecinin daha çabuk olmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca tanıdığım bir kişinin de diz ameliyatını yapmıştı. Diz ameliyatını yaptığı kişi de memnuniyetini sürekli söylüyordu. Bize referans olanlardan biridir kendisi. Kısacası ortopedi ve travmatoloji alanında derdinize derman arıyorsanız doğru adrestesiniz.

OS
Orh*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ortopedi ve travmatoloji alanında işini gerçekten iyi bilen bir doktora ihtiyacım vardı. Kalçamın sol alt tarafında bir batma oluyordu. Hatta basarken hafifçe bir ağrı da oluşuyordu ama bu durum dönem dönem gerçekleşen bir sıkıntıydı benim için. Gittik mr vs. her şeye baktılar fıtık olabilir mi diye ama öyle bir durum da yok. Krem veriyorlardı onu kullanıyordum ama açıkçası hiçbir fayda etmiyordu. Orada anladım ki benim sağlam bir ortopedi ve travmatoloji uzmanına ihtiyacım var. Malum, Trabzon'da oturuyoruz. İstanbul'da olsak internete en iyi ortopedi ve travmatoloji doktorları yazdığımızda bir ton seçenek çıkıyor ama burada öyle bir durum da yok. Yine de şansımı denedim ve Trabzon'un en iyi ortopedi ve travmatoloji doktorları yazıp arattım. Önüme çıkan ilk sonuçlardan biri olan Op. Dr. Bülent DİRİ'yi biraz araştırdıktan sonra, randevumu aldım ve gittim. Tüm şikayetlerimi anlattım. Beni titizlikle dinledikten sonra muayene etti ve bir film çektirdik. Yapılan tetkiklerde kalçamda ağrı olan noktada hamlıktan kaynaklı bir problem olduğu ortaya çıktı. Hiçbir ilaç vs. kullanmadan biraz fizik tedavi ve biraz spor ile, bu batma hissinden ve ağrıdan kurtuldum. Ortopedi ve travmatoloji uzmanı işte böyle olunur! Al şu ilacı git sonra gel diyen, saçma sapan yorumlarla başından savmaya çalışan doktorlardan sonra gerçekten çok iyi geldi Bülent hocam. İlaçsız tamamen, tecrübesi ve bilgisiyle beni bu ağrıdan kurtaran, Trabzon'un açık ara en iyi ortopedi ve travmatoloji uzman doktoru Op. Dr. Bülent Diri'ye saygı ve selamlarımla... Herkese acıl şifalar dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Bülent Diri ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Bülent Diri için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Bülent Diri için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Bülent Diri ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333882

Op. Dr. Bülent Diri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Bülent Diri Özel Medicana International Samsun Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Bülent Diri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Bülent Diri Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Omurga Hastalıkları, Eklem Yaralanmaları, Donuk Omuz alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Artroskopik cerrahi, Dirsek Protezi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube