Op. Dr. Berk Karataş

Üroloji - Bursa
5.0

Böbrek Taşı, Prostat Hastalıkları, Sünnet

5.0

“Mükemmel bir insan yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum ” Devamı

Op. Dr. Berk Karataş

Op. Dr. Berk KARATAŞ, 1976 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2000 - 2004 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde yaparak Üroloji Uzmanı olmuştur.

2004-2005 Yıları arasındaTürkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde Üroloji Uzmanı ve Organ Nakli Koordinatörü olarak, 2005-2006 yılları arasında Erzincan Asker Hastanesinde Üroloji uzmanı olarak, 2006-2011 yılları arasında Bursa  Özel Rentıp Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak, 2009-2011 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Böbrek Nakli Bölümünde  Organ Nakli Cerrahı olarak, 2011-2014 yılları arasında Bursa Acıbadem Hastanesinde Üroloji Uzmanı ve Organ Nakli Cerrahı olarak, bir çok görevde bulunmuş olan Op. Dr. Berk KARATAŞ, evli ve iki çocuk babası olup, mesleki çalışmalarına ise, Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Berk KARATAŞ Muayenehanesi
İhsaniye Mah. Can Sok. Dünya İş Merkezi Kat:3 no 13 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Eswt Lazerle prostat cerrahisi Kapalı-açık prostat ameliyatı Böbrek ultrasonu Devamı

Hakkında

Op. Dr. Berk KARATAŞ, 1976 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2000 - 2004 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde yaparak Üroloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Böbrek Taşı Prostat Hastalıkları Sünnet İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) Erkeklerde Sertleşme Sorunu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TB
Tek*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mükemmel bir insan yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum

ŞK
Şin*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

15 yıldır erken boşalma ve sertleşme sorunum vardı birçok doktora gittim ilaç verdiler ama hiç bir faydası olmadı DR. Berk karataş hocam ED 1000 şok dalga tedavisiyle ağrısız ilaçsız 6 seans uyguladı sorunlarım bitti iyiki varsın berk hocam çok teşekkür ederim herkese özellikle tavsiye ediyorum

TF
T.H F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ben şeker hastası olan biriyim. gitmediğim Dr. Hastane kalmadı.. En son geldiğim Dr. Berk Karataş vermiş olduğu ilaçla beni kurtardı. Biz eşimle şekerim yüzünden boşanma aşamasına gelmiştik. Dr. Berk Karataş sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Şu anda vermiş olduğu ilaç ve tedaviden çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.

AB
A. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yaklaşık 1 yıldan bu yana sertleşme sorunum vardı. Başta geçici zannetmiştim. Stresden iş hayatından olduğunu tahmin ediyordum. Ama aylar geçmesine rağmen geçmedi. İnternette dolaşırken Ed.. Şok tedavisini gördüm. Bu tedavinin ne olduğunu videolarını izledim ve Bursada Bu tedaviyi yapan BERK KARATAŞ beyle tanışmak nasip oldu.. 3 Haftada bu tedaviye geldim. Kısa sürede etkisini gördüm. Berk karataş hocama sonsuz teşekkürler..

YA
Yaş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sempatik ve güler yüzlü hoş sohbet bir doktor olan Berk bey işi söz konusu olunca da bir o kadar dikkatli. Rahatsızlığım konusunda beni çok güzel aydınlattı ve bütün süreç boyunca destek oldu.Deneyimlerini paylaştı bilgilerini paylaştı. Moral bozulmasına kesinlikle izin vermedi kısacası. Berk Karataşa gerçekten çok teşekkür ediyorum sağlıma kavuşturdu beni.

Ser*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Her soruna çare bulur diyorum başka da bir şey demiyorum. Daha önce başvurduğum doktorlarda tedavilerim başarılı olmamıştı en son öneri üzerine Berk Karataşın kapısını çaldım. Kısa bir süre içinde her şey düzeldi. Bende şok oldum ama Berk bey gerçekten bilgili ve işini icra etmesini biliyor. Allah razı olsun sizden ne diyeyim ki boşuna dert edip kendimi strese sokmuşum.

YZ
Yas*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

27 Ekim 2017 Tarihinde oğlumuzun sünnet işlemini gerçekleştiren sevgili doktorumuz Berk Bey'e tüm kalbimizle teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. 5 Aylık oğlumuz, sedasyon olmadan ve son derece doğal bir yöntemle ve üzerine basarak söylemek isteriz ki hiç ağlamadan sünnetini oldu. Sonrasında ise hiç bir sıkıntı yaşamadık. Herkesin korktuğu ilk günü gayet keyifli şekilde geçirdik. Teknik bilgisinden, güleryüzlü ekibi ve sevecen tatlı dilli yaklaşımından çok memnun kaldığımız doktorumuza bundan sonraki meslek hayatında aynı güzellikte tecrübelerle geçmesini temenni ederiz.

İK
İsm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Prostat şikayetim vardı berk beye geldim. Ameliyat önerdi ameliyatlarımı oldum, çok güzel geçti şu an bir şikayetim yok teşekkür ediyorumm

MP
M. P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Uzun yıllardır şeker hastalığımdan dolayı sertleşme sorunum vardı.İlaçlar larda yan eki yaptığı için kullanamadım.Bir arakadışımın tavsiyesi ile Dr.Berk Karataş tarafından penisime 12 seans şok tedavisi uygulandı.Şimdi rahatlıkla ilişkiye girebiliyorum.Dr.Berk beyden ve bu tedaviyi bulandan Allah razı olsun.

FA
F. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sertleşme sorunu nedeniyle Dr.Berk Karataş tarafından 6 seans penise şok dalga tedavisi oldum.Çok memnunum iyiki tedavi olmuşum.İlaçlar ile boşuna zaman harcadığımı düşünüyorum.Dr.Berk beyi ve şok dalga tedavisini herkese öneririm.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Berk Karataş ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Berk Karataş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Berk Karataş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Berk Karataş Op. Dr. Berk KARATAŞ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Berk Karataş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Berk Karataş Üroloji uzmanıdır. Böbrek Taşı, Prostat Hastalıkları, Sünnet alanlarında hizmet veriyor ve Eswt, Lazerle prostat cerrahisi, Kapalı-açık prostat ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube