Op. Dr. Barış Görgün

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Çocuk Ortopedisi, Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı), Çocukluk Çağı Kırıkları

Randevu Al 0 (850) 433 42 17 Soru Sor

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Cad. Süleyman Seba Kompleksi 10/D  Şişli, İstanbul
Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 42 17

Barış Görgün Hakkında

Barış Görgün Kimdir?

1985 yılında Adana'da doğan Barış Görgün ilkokul ve ortaokulun ilk yıllarını Adana'da tamamladıktan sonra eğitimine İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde devam etmiştir. 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başlayan Barış Görgün, tıp fakültesi öğrenciliği sürecinde Almanya'nın Giessen şehrinde bulunan Universitat Giessen'de bir ay süre ile genel cerrahi eğitimi almıştır. 2009 yılında tıp fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra mecburi hizmetini İstanbul Kuzguncuk Ethem Arutan Sağlık Ocağı'nda yapmıştır. Mecburi hizmet sırasında girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı neticesinde 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ortopedi ihtisasına başlamıştır. 5 senelik uzmanlık eğitiminin ardından 2016 senesinde "Hemiparezik Serebral Palsili Çocuklarda Elastografi Yöntemi ile Kas Spastisitesinin Değerlendirilmesi ve Tedavi Algoritmasının Belirlenmesi" konulu uzmanlık tezini Prof. Dr. Muharrem İNAN'ın tez danışmanlığında tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ünvanını almıştır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilen Barış Görgün, uzmanlık eğitiminin ardından iki ay süre ile Almanya'nın Bad Neustadt şehrinde Rhön Klinikum, Klinik für Handchirurgie'de el cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimi almıştır. 2016 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim ve Araştırma Konseyi (TOTEK) bünyesinde yapılan Ortopedi Yeterlilik Sınavı'nı başarı ile vermiştir. Mecburi hizmetini 2017-2018 yılları arasında Ağrı'nın Patnos ilçesinde tamamlamıştır. Halen Türkiye U17 Erkek Milli Basketbol Takımı'nın takım doktorluğu görevini sürdüren Barış Görgün 2018 yılının Mart ayında Ortopediatri ailesine katılmıştır.

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuk Ortopedisi
 • Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı)
 • Çocukluk Çağı Kırıkları
 • Çocuk Felci
 • Fazla Parmak (Polidaktili)
Tedaviler
 • Kalça Cerrahisi
 • Kalça protezi ameliyatları
 • Kırık Cerrahisi - Tedavisi
 • Skolyoz ameliyatı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 17

Barış Görgün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Barış Görgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Barış Görgün Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çene rahatsizligi

  Cenemi açınca ve disleri mi sıkınca kıt sesi geliyor kulaklarimda da cinlama var hocam kbb ye gittim kulakta bisey yok dedi.yardim edin

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Barış Görgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dizde eklem agrisi

  Iyi günler hocam sol diz mr sonucunda suprateller duzeyde plikal ve sinovial kalinlasmalar lateral menisküs hornunda evre 3-a yirtik poterior hornunda-3a yirtik anterior hornunda-3a yirtik mcl de sprain bulguları mevcut baker kisti izlenmiştir 5 sene önce çapraz bağ ameliyati olmuştum

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Barış Görgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Barış Görgün ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Barış Görgün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 17

Op. Dr. Barış Görgün için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Barış Görgün için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Barış Görgün için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Barış Görgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Barış Görgün Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Barış Görgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Barış Görgün Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kalça Cerrahisi, Kalça protezi ameliyatları, Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Skolyoz ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Ortopedisi, Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı), Çocukluk Çağı Kırıkları, Çocuk Felci, Fazla Parmak (Polidaktili) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Barış Görgün için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Barış Görgün muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Barış Görgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Barış Görgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Barış Görgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 24 Tem
Paz 25 Tem
Pzt 26 Tem

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.