Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil, Samsun, Çocuk Cerrahisi

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil

Çocuk Cerrahisi - Samsun

Yanık Cerrahisi (Çocuk), Çocukta İdrar Tutma, Çocuk Ürolojisi

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Medicana Samsun

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Asudan Tuğçe Bozkurter Çil Hakkında

Asudan Tuğçe Bozkurter Çil Kimdir?

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk Cerrahisi uzmanı olmuştur. 2011-2013 yılları arasında  Düzce Atatürk Devlet Hastanes'nde ve 2013-2015 yılları arasında Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hast. Hastanesi'nde görev yapmıştır. 

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil, Samsun'da bulunan Özel Medicana International Samsun Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Yanık Cerrahisi (Çocuk)
 • Çocukta İdrar Tutma
 • Çocuk Ürolojisi
 • Idrar Yolu Enfeksiyonu
 • İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı)

Tedaviler

 • Boşaltım sistemi ve üreme organlarına ait cerrahi
 • Laparoskopik cerrahi
 • Sünnet
 • Yumurtalık kisti tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil hangi kurumlar Asudan Tuğçe Bozkurter Çil ile anlaşmalı?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil Medicana Samsun Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Boşaltım sistemi ve üreme organlarına ait cerrahi, Laparoskopik cerrahi, Sünnet, Yumurtalık kisti tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Yanık Cerrahisi (Çocuk), Çocukta İdrar Tutma, Çocuk Ürolojisi, Idrar Yolu Enfeksiyonu, İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Asudan Tuğçe Bozkurter Çil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.