Op. Dr. Ali Yalım Aysan

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa

Akondroplazi, Boyun Hastalıkları, Artroz

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kırcaali Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:76 Osmangazi / BURSA  Osmangazi, Bursa
VM MEDICALPARK BURSA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Yalım Aysan Hakkında

Ali Yalım Aysan Kimdir?

Op. Dr. Ali Yalım Aysan, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Yalım Aysan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02 1995

Tecrübe: 26 yıl 4 ay

Deneyimler
 • Bursa Asker Hastanesi
  02 2016 - 02 2016
 • Bursa Dr.ayten Bozkaya Spastık Çocuklar Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Merkezı
  11 2015 - 11 2015
 • Bursa Dr.ayten Bozkaya Spastık Çocuklar Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Merkezı
  10 2015 - 10 2015
 • Bursa Dr.ayten Bozkaya Spastık Çocuklar Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Merkezı
  10 2015 - 10 2015
 • Bursa Dr.ayten Bozkaya Spastık Çocuklar Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Merkezı
  09 2015 - 09 2015

Ali Yalım Aysan Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

riye..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diz kapağı ameliyatımı yaparak beni kısa zamanda eski sağlığıma kavuşturduğu ve yürümemi sağladığı için Ali beye çok teşekkür ederim. Başarılı ve ilgili biri olduğu için çok memnun kaldım. 28-08-2020

ın..�er
Zamanlama
İlgi
Ortam

annemin ameliyatı için gittik kendisine bursa medical park hastanesinde göreve başlamış annemim devlet güvencesi olmasına rağmen daha önce babamıda devlet hastanesinde ameliiyat etmişti ve ona güvenimizden dolayı onu tercih ettik ve şuan ilgi ve alakasından çok memnun kaldık doktor var doktor var gerçekten 06-10-2019

y..aç
Zamanlama
İlgi
Ortam

5-6 seneden beri sürekli çıkan omuzumu ameliyat için Ali Yalım Bey'e geldim, ameliyata kadar olan süreçte ve ve ameliyattan sonraki süreçte çok güzel ilgilendi ve kafamdaki bütün soru işaretlerini giderdi.Bankart lezyonu teşhisi koyduğu omzumu ameliyatla düzeltti ve 2 ay geçmesine rağmen neredeyse kolumun yüzde yüzünü kullanabiliyorum.Doktor Bey'e emekleri için çok teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim. 14-09-2019

hat..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yalım AYSAN Bey 29-06-2017 tarihinde el bileğimdeki parçalı kırık ve dirseğimdeki kırık nedeniyle acil olarak gittiğim Bursa devlet hastanesinde tedavimi üstlenip el bileğimdeki kırığı yaklaşık 5 saatlik bir ameliyat sonrası tedavisini sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim 08-10-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Yalım Aysan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Yalım Aysan kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Aysan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Aysan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ali Yalım Aysan VM MEDICALPARK BURSA HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ali Yalım Aysan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopik slap onarımı, Artroplasti, Vertebroplasti, Elle fizik tedavi, Diz protezleri alanlarında hizmet veriyor ve Akondroplazi, Boyun Hastalıkları, Artroz, Donuk Omuz, Iltihap (Irin) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ali Yalım Aysan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Aysan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ali Yalım Aysan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Aysan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.