Op. Dr. Ali Öztürk, Adana, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Ali Öztürk

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Avn, Kalça Kırıkları, Tırnak İltihabı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Turgut Özal Bulvarı No:234  Çukurova, Adana
Medline Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali Öztürk Kimdir?

Ankara Fen Lisesinden 1993 yilinda mezun olan Dr. Ali Öztürk ayni yil Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başlamıştır, başarılı bir üniversite döneminin ardından TUS (tıpta uzmanlık sınavı) na girmiş ve öğrencilik yıllarından beri ilgisini çeken Ortopedi ve Travmatoloji bölümüne, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında başlamıştır.

Asistanlık yılları boyunca Ortopedi ve Travmatoloji'nin her alanında çalışarak geniş bir tecrübe kazanmış ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak Ankara Özel Bayındır Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Askerlik görevini İstanbul Hava Harp Okulunda yedek subay olarak yaptıktan sonra Y.Doçent Doktor ünvanı ile Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim üyesi olmuştur. Üniversitedeki görevinden kendi isteğiyle ayrılarak MEDLINE ADANA Hastanesinde çalışmaya başlayan Dr. Ali Öztürk asistanlık yıllarından başlayarak ortopedi ve travmatolojinin her alanında kendini geliştirmiş, yurtiçi ve yurtdışı pek çok kurs ve kongreye katılmıştır.

Dr. Ali Öztürk özellikle artroskopik cerrahi (diz, omuz, el bileği, ön çapraz bağ, arka çapraz bağ ameliyatları), diz ve kalça protez cerrahisi, omuz hastalıklarının açık ve kapalı ameliyatları, çocuk ortopedisi, kas ve iskelet sistemi hastalıkları, kırıklar ve çıkıklar, romatizmal hastalıklar, osteoporoz (kemik erimesi), ayak ve ayak bileği hastalıkları, sinir sıkışmaları konusunda deneyimlidir.

Dr. Ali Öztürk'ün yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde 10 dan fazla basılı makalesi, bildiri ve sunumu bulunmaktadır.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sal..türk

Süper bi doktor çok başarılı 19-12-2015

sal..türk

Alanında çok başarılı bi doktor diz ameliyatımdan sonra ağrılarım tamamen geçti. 19-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Denizcilik

  Doktor bey kaval kemiğimden küretaj ve graft ameliyatı oldum yaklaşık bir sene önce bu benim gemi adamı sağlık raporu almama engel olur mu

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ali Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Acl rüptürü

  Merhabalar.19 yaşında bayan sporcuyum.5ay önce sol dizimden ön çapraz bağ ameliyatı oldum. şimdide sağ dizimden şikayetim vardı.mr çektirdim. sonuçlarda ; -total acl rüptürü(subakut dönem) -medial menisküs posterior hornda radial tarzda yırtık -eklem içersinde ve suprapatellar bursada mayii a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ali Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.