Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba

5.0

Burun Estetiği, Göğüs Estetiği, Yüz Kırışıklıkları

“Doktor bey işini çok doğru yapan ve alanında uzman bir hekimdir. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Kendi...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba

Op.Dr.Ali.Nurhan Özbaba                                                                                                                                                  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı                                                                                                                                                                                 1956 Göksun doğumlu. 1980 yılında Ankara Ü. Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2 yıl Van ili merkezde Sağlık Müdür Yardımcısı, Gevaş ve Başkale ilçelerinde sağlık ocağı hekimi olarak çalıştı.1989 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimini bitirdi. Aynı klınikte bir süre öğretim üyesi olarak görev yaptı. Askerlik hizmeti nedeni ile bu görevinden ayrıldı. Çorlu Asker Hastanesinde Plastik ve R. Cerrahi uzmanı olarak askerlik hizmetini 1991 yılında tamamladı.  Çorlu Devlet Hastanesinde Plastik Estetik ve R. Cerrahi uzmanı olarak görev yaptı. 2011 yılında bu görevinden ayrıldı.1990 yılından beride özel muayenehanesinde serbest hekim ve ayrıca Çorlu ve Çerkezköy'deki özel hastanelerde Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi Uzmanı konsültan hekim olarak çalıştı. Halen Çorlu Özel Optimed Cerahi Tıp Merkezi, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi hasta kabul etmektedir. Ulusal ve uluslararası bir çok tıbbi ve plastik cerrahi kongre, sempozyum ve eğitimlerine katılmış ve sertifikalar almıştır. Türk Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ve ayrıca birçok sivil toplum kuruluşununda üyesidir. Öğrencilik yıllarında otostopla tüm avrupa ülkelerini gezmiş ve o ülkeleri yakından tanıma fırsatını bulmuştur. Fotoğrafcılık, yelken, tüplü dalış, yamaç paraşütü ve planör pilotluğu hobilerindendir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Özel VEGA Hastanesi
Kazimiye Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 6 Çorlu/Tekirdağ
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp saç tedavisi İzsiz meme büyütme Göz kapağı germe Estetik cerrahi Kepçe kulak ameliyatı Devamı
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Cumhuriyet Mah Gürpınar Yolu Cad, Şafak Sokak, E Blok No:1 Büyükçekmece/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp saç tedavisi İzsiz meme büyütme Göz kapağı germe Estetik cerrahi Kepçe kulak ameliyatı Devamı
Randevu Hattı
Özel Küçükçekmece Hastanesi
Yeni Mahalle, İnönü Cd., Küçükçekmece/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp saç tedavisi İzsiz meme büyütme Göz kapağı germe Estetik cerrahi Kepçe kulak ameliyatı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr.Ali.Nurhan Özbaba                                                                                                                                                  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı                                                                                                                                                                                 1956 Göksun doğumlu. 1980 yılında Ankara Ü. Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2 yıl Van ili merkezde Sağlık Müdür Yardımcısı, Gevaş ve Başkale ilçelerinde sağlık ocağı hekimi olarak çalıştı.1989 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimini bitirdi. Aynı klınikte bir süre öğretim üyesi olarak görev yaptı. Askerlik hizmeti nedeni ile bu görevinden ayrıldı. Çorlu Asker Hastanesinde Plastik ve R. Cerrahi uzmanı olarak askerlik hizmetini 1991 yılında tamamladı.  Çorlu Devlet Hastanesinde Plastik Estetik ve R. Cerrahi uzmanı olarak görev yaptı. 2011 yılında bu görevinden ayrıldı.1990 yılından beride özel muayenehanesinde serbest hekim ve ayrıca Çorlu ve Çerkezköy'deki özel hastanelerde Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi Uzmanı konsültan hekim olarak çalıştı. Halen Çorlu Özel Optimed Cerahi Tıp Merkezi, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi hasta kabul etmektedir. Ulusal ve uluslararası bir çok tıbbi ve plastik cerrahi kongre, sempozyum ve eğitimlerine katılmış ve sertifikalar almıştır. Türk Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ve ayrıca birçok sivil toplum kuruluşununda üyesidir. Öğrencilik yıllarında otostopla tüm avrupa ülkelerini gezmiş ve o ülkeleri yakından tanıma fırsatını bulmuştur. Fotoğrafcılık, yelken, tüplü dalış, yamaç paraşütü ve planör pilotluğu hobilerindendir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Ankara Üniversitesi Antalya Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2017
Deneyim: 7 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Deneyimler

Özel Küçükçekmece Hastanesi (2022 - Devam ediyor)
BEYKENT UNIVERSITESI (2021 - Devam ediyor)
Özel VEGA Hastanesi (2017 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 27

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GA
Gül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
30.06.2019

Doktor bey işini çok doğru yapan ve alanında uzman bir hekimdir. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Kendisine teşekkürlerimi sunuyor ve görevinde başarılar diliyorum. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333827

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba Özel VEGA Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Nurhan Özbaba Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Burun Estetiği, Göğüs Estetiği, Yüz Kırışıklıkları alanlarında hizmet veriyor ve Prp saç tedavisi, İzsiz meme büyütme, Göz kapağı germePrp saç tedavisi, İzsiz meme büyütme, Göz kapağı germePrp saç tedavisi, İzsiz meme büyütme, Göz kapağı germe hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Yakın Çevredeki Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanları

Çorlu

Çerkezköy

Merkez

Süleymanpaşa

Daha fazla
Facebook Twitter Instagram Youtube