Op. Dr. Ali Karakılıç, Balıkesir, Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Ali Karakılıç

Göğüs Cerrahisi - Balıkesir

VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Tek kesiden göğüs cerrahisi ameliyatları, Pnömotoraks

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

  Merkez, Balıkesir
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi, Göğüs Cerrahisi Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ut..em

Akciğer kanseri nedeniyle kapalı olarak ameliyatımızı gerçekleşirdi. Mükemmel bir hekim , hastalarına yakını gibi davranıyor. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. 20-03-2020

uf..anlidag

Ben ali hocanın hastayim allah doktor larımızı başımız da eksik etmesin ben şu an yaşıyorsam önce cenab-i allah daha sonra ali hocam gibi iyi doktorlarin sayesinde başarılarının devamını dilerim 11-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Karakılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Karakılıç kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Karakılıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Karakılıç için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Karakılıç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Karakılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ali Karakılıç Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi, Göğüs Cerrahisi Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ali Karakılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ali Karakılıç Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Akciğer Kanseri, Video torakoskopik cerrahi (vats), Akciğer cerrahisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Bronkoskopi, Göğüs duvarı tümörleri, Kist Hidatik( kedi-köpek kisti), Mediastinoskopi, Miyasteni (Myastenia Gravis) alanlarında hizmet veriyor ve VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Tek kesiden göğüs cerrahisi ameliyatları, Pnömotoraks, Plevral Mezotelyoma, Plevra Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ali Karakılıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ali Karakılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Karakılıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Karakılıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ali Karakılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Karakılıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.