Op. Dr. Ali Çiftçi

Çocuk Cerrahisi - İzmir
5.0

Makatta Ağrı, Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması), Over (Yumurtalık) Tümörü

“Çocuk doktorumun tavsiyesi ile Ali beye gitmiştim. 45 günlük bebeğimin sünnetini gerçekleştirdi. 45 ...” Devamı

Op. Dr. Ali Çiftçi

Op. Dr. Ali ÇİFTÇİ, 1976 yılında Hatay Samandağı'nda doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Karaman Devlet Hastanesi'nde Çocuk Cerrahisi uzmanı olarak göreve başladı. Ikinci zorunlu hizmeti bitirdikten sonra özel sektörde çalışmalarına devam etmiş olan Op.Dr Ali ÇİFTÇİ, İzmir Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op.Dr Ali ÇİFTÇİ, Türk Tabibler Birliği ve Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği üyesidir.

 

Sunnet sonrasi sikayet

Merhaba hocam 2015 batmanda medical parkta 1.5 yasinda olan cocugumu sunnet ettiniz aradan gecen zamanda cocugumun penis ucunun yarisi iceri gomulu sunnet oncesi boyle degildi ne yapmamiz gerek.

Op. Dr. Ali Çiftçi

Op. Dr. Ali Çiftçi tarafından cevaplandı

Pipi başını bastırdığınızda dışarı çıkıyorsa normaldir , kilo alımına veya kasık bölgesinin yağlı ol... Cevabı görmek için tıkla.

23 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Kasık Fıtığı

Merhabalar Devran Demir hocamın tavsiyesi ile sizi buldum kızım Mart ayında 4 yaşına girecek kaşık fıtığı varyardimci olur musunuz biz çok korkuyoruz

Op. Dr. Ali Çiftçi

Op. Dr. Ali Çiftçi tarafından cevaplandı

Merhabalar 05333843833 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

27 Ocak 2020 tarihinde cevaplandı.

Sünnet olma

Ali bey merhaba, oğlum 9 yaşına girecek ve kan aldırma korkusu var bizim bulunduğumuz yerde sünnet olacaktı ama 2 deneme sonucu kan aldıramadık çok fazla korkuyor ve ağlamaktan fenalaşıyor. Sizlerin kan almadan da sünnet yaptığınızı duydum doğrumu dur? Şimdiden teşekkür ederim

Op. Dr. Ali Çiftçi

Op. Dr. Ali Çiftçi tarafından cevaplandı

Kan tahlili yapmıyoruz lokal anestezi ile anne baba refakatinde sünnet yapıyorum çocuk tablet playst... Cevabı görmek için tıkla.

23 Aralık 2019 tarihinde cevaplandı.

İsmira Küçük Beyler Sünnet Kliniği
Mansuroğlu Mah. 295/2 Sok.No:1 Egesun Plaza B blok Kat:1 D:2 Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
İnvajinasyon tedavisi Yumurtalık kisti tedavisi Yanık tedavisi Sünnet Safra kesesi taşı tedavisi Onkolojik Cerrahi Laparoskopik cerrahi Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi Kaka kaçırma tedavisi Kabızlık tedavisi İnmemiş testis cerrahisi Hirschprung hastalığı tedavisi Apandisit tedavisi Anorektal malformasyon cerrahisi Acil Cerrahi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Ali ÇİFTÇİ, 1976 yılında Hatay Samandağı'nda doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2009
Deneyim: 12 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Makatta Ağrı Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Over (Yumurtalık) Tümörü Over (Yumurtalık) Kisti Nekrotizan Enterokolit Mekonyum İleusu Malrotasyon (Bağırsağın Anormal Yerleşmesi) Makattan Kan Gelmesi Makatta Çatlak (Anal Fissür) Pilor Stenozu (Pilor Darlığı, Mide Çıkım Darlığı) Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Labial Sineşi (Vajina Dudaklarının Birleşmesi) Kordon Kisti Konjenital Muskuler Tortikolis (Eğri Boyun) Konjenital Diyafragma Hernisi (Mide Fıtığı)
Devamı

Deneyimler

İsmira Küçük Beyler Sünnet Kliniği (2019 - Devam ediyor)
Medical Park İzmir Hastanesi (2018 - 2019)
Özel Ege Şehir Hastanesi (2016 - 2018)
Batman Medical Park Hastanesi (2011 - 2016)
Karaman devlet hastanesi (2009 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 65 39

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
Ser*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çocuk doktorumun tavsiyesi ile Ali beye gitmiştim. 45 günlük bebeğimin sünnetini gerçekleştirdi. 45 günlük bebekte bile 1 gün ağlama huzursuzlanma olmadı. Iyi ki de Ali hocamı tercih etmişim. Sünnet sonrası sorduğum her soruya itina ile cevap alabildim. Etrafımdaki herkese de şiddetle tavsiye ediyorum. Başarılar hocam 🌸

ME
Mel*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle kardeşimin çocuğunu ve yeğenlerinin sünnetini yaptı.Kendileri çok memnun kaldilar bende onların memnuniyeti üzerine gittim.Oğlumun sünnetini yaptırdım.Kendim ayrıca daha memnun kaldım çünkü tüm oğlumuzu görmeye gelen kişiler yakın dost ve akrabalarım ne kadar güzel sünneti olmuş diye söylediklerinde iyiki Ali bey gitmişiz dedim.Herseyin için teşekkür eder Allah işinizi rast getirsin deriz.

CT
Can*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Op.Dr .Ali Çiftçi Hoca'mızda hem sünnet operasyonu hem de dil bağına küçük bir müdahale oldu. Çok başarılı ve güzel bir süreç yaşadık. Vermiş olduğu moral ve motivasyon içinde ayrıca teşekkür ederiz.

CA
Cün*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlumuz 29/11/2018 günü dünyaya geldi. Ertesi gün sünnet oldu. Bununla alakalı çok rahat bir süreç yaşadık. Herhangi bir sıkıntımız olmadı. Gerek psikolojik gerek sağlık açısından çok memnun kaldık. Herkese bu şekilde erken sünnet olmayı tavsiye ediyoruz.

AC
Ate*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlumun sünneti ağrısız, sızısız atlattık. Çok teşekkür ediyorum hocamıza, bizi anlayan bizi dinleyen mükemmel hocamıza, çok teşekkürü borç biliriz. Üç günde bütün herşeyimiz geçti. Şükürler olsun. Sağolsun varolsun.

ŞK
Şey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlum Aras'ın sünnetini 3 aylıkken yaptırdım. Doktorumuz Ali Bey çok ilgili, ağrısız, sızısız, acısız kolayca karar vermemize yardımcı oldu. Oğlum 3 günde iyileşti. Hiçbir sorun yaşamadık. Kesinlikle tavsiye edeceğim çok iyi bir cerrah.

OI
Onu*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorumuz Ali Bey, Oğlumuzun (5,5 yaşında) kasık fıtığı tedavisi ve sünnetini yapmıştır. Kendisi güler yüzlü, sorduğunuz tüm sorulara çok detaylı ve bilgilendirici cevaplar veren ilgili bir doktordur. Ameliyat sonrasında da takip eden, cep telefonundan her an sorularınızı yanıtlayan bir doktor olması sebebiyle kendilerinden çok memnun kaldık. Oğlumuzun ameliyatı .çok başarılı geçti. Kendilerine teşekkürü bir borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

AS
Ard*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlumuzun sünnetini ağrısızi acısız atlattık. Son derece hastasını dinleyen anlayan hocamıza çok çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Çiftçi ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ali Çiftçi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ali Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Ali Çiftçi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116539

Op. Dr. Ali Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ali Çiftçi İsmira Küçük Beyler Sünnet Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ali Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ali Çiftçi Çocuk Cerrahisi uzmanıdır. Makatta Ağrı, Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması), Over (Yumurtalık) Tümörü alanlarında hizmet veriyor ve İnvajinasyon tedavisi, Yumurtalık kisti tedavisi, Yanık tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube