Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Akın Demir, Kayseri, Genel Cerrahi

Op. Dr. Akın Demir

Genel Cerrahi - Kayseri

Obezite Cerrahisi, Göğüs Kanseri, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulv. No: 1/1-A  Melikgazi, Kayseri
Acıbadem Kayseri Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Akın Demir Kimdir?

Op. Dr. Akın Arif DEMİR, tıp eğitimini 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini 2009-2010 yılları arasında Kayseri Develi Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Akın Arif DEMİR, 2010 yılından beri mesleki çalışmalarına Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Tabipler Birliği, Kayseri Tabip Odası, Türk Cerrahi Derneği, Kayseri Cerrahi Derneği ve Kayseri Meme Hastalıkları Derneği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bekirsmsk@gmail.com..�MŞEK

Ciddi karın ağrısı ile Kayseri Acıbadem Hastanesine gelen babam için apandist teşhisi kondu. 3 ay kadar önce büyük bir açık kalp ameliyatı ile 3 damarda bypass ve aort'u değişen hasta için zor bir ameliyat olacaktı. Akın bey ve ekibi başarılı bir operasyon ile süreci sorunsuz tamamladı. Teşekkür ederiz. 11-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Akın Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kolonkanseri

  Kolonkanseri kolonkabseri kanseri hocam saygilar esim 9ay evvel kolon kanserinden ameliyat ve 6aylik kemo tedavisi gordu 6ayda bir kontrole gidecez merak ettigim icin soruyorum hosgorunuze siginarak eger kontrollerde tekrar olursa nasil bir tedavi uygulanabilir kolonoskopiyle temizlense. olurmu yok... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Akın Demir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kıl dönmesi sonrası

  Merhabalar ben 2019 ağustosunda kuyruk sokumumdan kıl dönmesi ameliyatı oldum. son birkaç gündür ameliyat bölgemde minik bir açılma var ve kan geliyor. ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Akın Demir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.