Op. Dr. Ahmet Şirin, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Ahmet Şirin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Kulak Çınlaması (Tinnitus), Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Vertigo (Baş Dönmesi)

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Abdi İpekçi Cad.No: 57 Reasurans Han E Blok Kat: 4 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Op. Dr. Ahmet ŞİRİN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Şirin Hakkında

Ahmet Şirin Kimdir?

Op. Dr. Ahmet ŞİRİN, tıp eğitimini 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. 1989 - 1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Sağlık Dairesi'nde çalıştıktan sonra Fransa'ya giderek kısa süreli çalışmalar yapmıştır. 1991-1996 yılları arasında ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

1998-2003 yılları arasında İstanbul Polis Hastanesi'nde ve 2003-2013 yılları arasında Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği Eğitim Kadrosu'nda görev yapmış olan Op. Dr. Ahmet ŞİRİN, mesleki çalışmalarına Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL HASEKI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

  • Is There Any Association between Jugular Venous Reflux and Nonpulsatile Subjective Tinnitus? A Preliminary Study of Four‐Dimensional Magnetic Resonance Angiography / Nig.Journal of Clinical Practice, 2019, Volume 22, Issue 10 [p. 1430-1434] DOI: 10.4103/
  • Kranial venöz dönüş anomalileri ve tinnitus ilişkisi / S-052 -40. KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 7-11 Kasım 2018 / Antalya
  • Palatal myoklonus + patuloz östaki tüpünün minimal invaziv cerrahi ile çözümü. Video konferans / Salon 8-Copernics 40. KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 7-11 Kasım 2018 / Antalya
  • Vessel Wall Imaging Sequence: An invaluable solution for some difficult non-vessel wall pathologies? european society of radiology. C-1943 / doi: 10.1594/ecr2018/C-1943/ ECR 2018 congress
  • Tinnitus tedavisinde Güncellemeler, 8. Solunum zirvesi toplantısı 6-8 Eylül 2018 Arhavi / Artvin

Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE
  • MACARCA

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Ekibim

Ali Ahmet Şirin KBB Uzmanı 33 yıllık mesleki tecrübe
Şahatay Çelik Uzman Odyolog 4 yıllık mesleki tecrübe
Ayşe Çemile Önal Psikolog 1 yıllık mesleki tecrübe
Tülay Aslan Yönetici asistant 20 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Şirin kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Şirin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Şirin için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Şirin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Şirin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ahmet Şirin Op. Dr. Ahmet ŞİRİN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ahmet Şirin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ahmet Şirin Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Radyofrekans uygulamaları, Orta kulak ameliyatı, Somnoplasti, Bademcik ameliyatı, Endoskopik sinüs cerrahisi, Horlama cerrahisi, Geniz eti ameliyatı, Odiyometri-odyometri, Otoplasti, Burun Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Çınlaması (Tinnitus), Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Vertigo (Baş Dönmesi), Vertigo Rehabilitasyonu, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ahmet Şirin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Şirin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Şirin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Şirin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ahmet Şirin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Şirin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.