Op. Dr. Ahmet Er, İzmir, Genel Cerrahi

Op. Dr. Ahmet Er

Genel Cerrahi - İzmir

Onkoloji Cerrahisi, Sıcak Kemoterapi, Hepatobiliyer Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 474 23 46Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Covid 19 (coronavirüs) salgını nedeniyle oluşabilecek bulaşma riskine karşı, siz değerli hastalarımızın sağlığı için kliniğimizde bir takım önlemler alınmıştır.

1) Randevu alırken öksürük, ateş, boğaz ağrısı gibi şikayetler açısında hastalar sorgulanır şikayeti olan hastalar kliniğe kabul edilmemektedir.

2) Hastaların birbirleri ile karşılaşmalarının önlenmesi için randevu saatleri özenle ayarlanır.  

3) Muayene odasına hastayla birlikte bir hasta yakını alınır.

4) Bütün hasta ve yakınları maske takması sağlanır.(Maskesi olmayan maske verilir.)

5) Bekleme alanımızda sosyal mesafe dikkate alınarak oturma düzeni sağlanmaktadır.

6) Ortak kullanım alanı (WC) hastalarımız için antiseptik solüsyonları bulunmaktadır.

7)Muayene ve tedavi odası her hastadan önce dezenfektan solüsyonlarla temizlenir. 

8) Herkesin girişte galoş giymesi ve el dezenfektanı kullanması zorunludur.

Bütün aldığımız bu önlemler salgının daha iyi kontrol altına alındığı ve yayılma riskinin en aza indirgendiği güvenli bir ortamda sizlere hizmet edebilmek içindir.

Doktorun Adresi

MİMAR SİNAN MAH. 1359 SOK. KIZILKANAT SAĞLIK SİTESİ A BLOK K:2 D:22 ALSANCAK  Konak, İzmir
OP.DR AHMET ER MUAYENEHANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Ahmet Er Hakkında

Ahmet Er Kimdir?

Op. Dr. Ahmet Er 1962 yılında Antalya Akseki'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında ise İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmet görevini yerine getirdikten sonra İngiltere Royal Berk Shire Hastanesi'nde çalışmalar yapmıştır. Halen İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Onkolojik Cerrahi (yemek borusu, mide, pankreas, bağırsaklar, meme), Laparoskopik Cerrahi, yama ile fıtık onarımı, anal bölge hastalıkları (fistül, hemoroid, fissür) ameliyatlarını yapmaktadır. Özellikle sakral kist (kıl dönmesi) ameliyatını dikişsiz (açık) olarak gerçekleştirmektedir.

2009 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Böbrek Nakli ekibine dahil olmuştur. 2011-2012 yıllarında Ege Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nde eğitim almıştır. Eylül 2012'den itibaren de İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Organ Nakli (böbrek) sorumlu uzmanı olarak görev almıştır.

Op. Dr. Ahmet Er mesleki çalışmalarına, İzmir'de bulunan  özel muayanehanesi'nde hasta kabulu yapmaktadır. 

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • Atatürk Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 1988

Tecrübe: 32 yıl 1 ay

Yayınlar

 • Kolonun enflamatuar miyofibroblastik tümörü: 2 vaka raporu ve literatürün kapsamlı bir incelemesi
 • Öz
 • Amaç: Plazma hücreli granülom (PCG) veya inflamatuar psödotümör (IPT) olarak da adlandırılan inflamatuar miyofibroblastik tümör (IMT), kolorektal bölgede nadiren gelişen nadir bir tümördür. Nadir görülen bu tümöre dikkat çekmek için bildirilen tüm vakalar
 • Yöntemler: Takip süresi boyunca nüks etmeyen iki yeni kolonik IMT olgusu sunuyoruz. Demografik özellikleri, tanı ve tedavi yöntemlerini araştırmak için daha önce bildirilen kolorektal IMT / IPT / PCG hastalarını da inceledik.
 • Bulgular: 2 hastamız ve yayınlanmış 42 makaleden 58 hasta olmak üzere toplam 60 hasta incelendi. Erkek / kadın oranı 34/26 idi. Ortalama yaş 31,84 ± 22,26 yıl (9 ay-82 yıl) olarak bulundu. İlk başvuruda en sık karın ağrısı (% 56,7) ve ateş (% 23,3) şikaye

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca

Deneyimler

 • Çanakkale Merkez Sağlık Ocağı
  09 1988 - 06 1990
 • Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi......( GENEL CERRAHİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ
  06 1990 - 02 1995
 • Kırıkkale Keskin Devlet Hastanesi ( GENEL CERRAHİ UZMANKLIĞI VE BAŞHEKİMLİĞİ)
  02 1995 - 11 1995
 • İngiltere Royal Berk Shire Hastanesi
  11 1995 - 10 1996
 • Kırıkkale Keskin Devlet Hastanesi ( GENEL CERRAHİ UZMANLIĞI)
  10 1996 - 06 1997

İlgilendiği Hastalıklar

 • Onkoloji Cerrahisi
 • Sıcak Kemoterapi
 • Hepatobiliyer Cerrahi
 • Peptik Ülser
 • Ağrı

Tedaviler

 • Laparoskopik splenektomi
 • Mastektomi (Meme alma operasyonu)
 • Safra yolları cerrahisi
 • Karaciğer cerrahisi
 • Bariatrik cerrahi

Diplomalar ve Sertifikalar

Ödüller

 • ORGAN NAKLİ VE (TRANSPLANTASYON) Sertifikası (14.03.2013)

Fotoğraflar

Hobiler

 • Meyve fidanı yetiştirmek,
 • Doğa yürüyüşü,
 • Amatörce tarım ile uğraşmak,

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 23 46

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Hakan ..imalar

Çok sevgili meslektaşım tanıdığım en iyi genel cerrahlardan birisidir. Gerek dokuya saygısı gerekse güleryüzü muhteşem. Eğer kendim ameliyat olmam gerekse düşünmeden ona başvururum. 23-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ay ırmak ..ir

Çok ileri sevyede olan varis rahatsızlıgım vardı. Dr Ahmet Er hocamın gerçekleştirdigi amaliyat sonrası şu anda çok iyiyim. Kendisine saglıgımı borçluyum. Sonsuz teşekürler Ahmet hocam. 19-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lay ..IN

1992yılında tesadüfen tanıştım iyikide tanımışım.harika bir insan,Harıka bir dokjtor,Harika bir cerrah aynı zamanda vatanını milletini seven değerlilerimden biridir.Güvenilirliği,mesleki bilgi,başarılı,sorumluluk bilen disiplinli çok çok iyi doktorlardan ilklerde olan iridir cerrah konusunda zaten izmir çukurunda irtanedir derim.sevgiyle EWmeklilik hayatında da sağlıklı güzel ömür diliyorum Ailemin abilerindendir sevgiyle selamlar başarılar diliyorum 19-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a ..arcı

Kıymetli Doktorum yaşam ömrümüzü Rabbım verir bizede yaşamımızı sağlığımıza dikkat etmemiz lazım siz bana çok önemli bir yaşam kazandırdınız sayenizde başarılı ameliyatla sağlığıma kavuşmamız sağladınız 12 yıldır huzurlu ve sağlıklı yaşamıma devam ediyorum çok teşekkür ederim kıymetli Hocam minnettarım 19-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Er tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Makatta çatlak

  4 yıl önce makatta çatlak vardı ameliyat oldum şimdi yine ağrılarım var doktora gttim doktor 2tane çatlak va içerde bağırsakta kalınlaşma var dedi yine ameliyat dedi önceki ameliyat düzgün olmamış dedi tekrar o acıyı çekmekten korkuyorum illa amliyat şartmıdır sizce o acıyı çektiğim için ve sonrası... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ahmet Er

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yağ dokusunda artış

  Merhaba dr bey benim koltuk altında acı ve memede yanma ağrı şikayetiyle giittiğim bi dr.bana memede ağrılı kitle tanısı koydu aynı gün ultrasona girdim ultrasonda sadece memede yağ dokusunda artış olduğu ve 6 ayda bir kontrole gitmem gerektiği sölendi solda fzla sağ memede azmış.2 ay oldu ben daha... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ahmet Er

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Bilgilendirici Videoları

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Er ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Ahmet Er ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 23 46

Op. Dr. Ahmet Er için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Ahmet Er için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Ahmet Er için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Er nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ahmet Er OP.DR AHMET ER MUAYENEHANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Er hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ahmet Er Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik splenektomi, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Safra yolları cerrahisi, Karaciğer cerrahisi, Bariatrik cerrahi, Parsiyel mastektomi, Komplet mezokolik eksizyon, Pankreas cerrahisi, Organ nakli cerrahisi (Transplantasyon), Onkolojik Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Onkoloji Cerrahisi, Sıcak Kemoterapi, Hepatobiliyer Cerrahi, Peptik Ülser, Ağrı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Ahmet Er için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Ahmet Er muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Er muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Ahmet Er hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Ahmet Er hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.