Op. Dr. Ahmet Arslan, Elazığ, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Ahmet Arslan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Elazığ

Meme Büyütme, Burun Estetiği, Botoks

Randevu Al 0 (850) 811 92 26Soru Sor

Doktorun Adresi (3)

Cumhuriyet Mah Malatya Cad Hazardağlı Plaza Kat-2 No: 58  Merkez, Elazığ
Op. Dr. Ahmet Arslan Estetik Cerrahi, Saç Ekimi ve Lazer Epilasyon Klinik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Hatuniye Mah., Asmin Sk. No:8, 65040 Merkez  Merkez, Van
Özel Akdamar Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Turgut Özal Mah. Dua Sk. No:9 Merkez Malatya  Merkez, Malatya
Dr Tuba Arslan Klinik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Ahmet Arslan Hakkında

Ahmet Arslan Kimdir?

1974 yılında Malatya'da doğdum ve ilk orta ve lise öğrenimimi Malatya'da tamamladım. Malatya Anadolu Lisesini bitirdim. Sporla geçen bir öğrencilik hayatım olduğu için çok başarılı bir öğrenciydim diyemiyorum maalesef. Lise yıllarımda yüzmede 6 yıl boyunca müsabakalara katıldım ve 100 ve 200 metre kurbağalama branşında birçok kez bölge ve en son Akdeniz Şampiyonu oldum. Basketbolda ise liseler arası il birincilikleri ve il karması ile birlikte liseler arası Türkiye Şampiyonalarına katıldım.
1993 yılında Tıp Fakültesini kazandım. 1999 yılında mezun oldum ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ihtisasına başladım daha sonra ayrılıp yine aynı üniversitenin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde ihtisasıma başladım.
2005 yılında İnönü Üniversitesi Plastik Cerrahi Anabilim dalında asistanlığımın son yılında eşim Dr. Tuğba Arslan ile birlikte Este Lazer Güzellik merkezlerinin Malatya şubesini işletmeye başladık.

2006 yılında uzmanlığımı aldım. Asistanlığım boyunca çok yoğun bir kliniğimiz olması nedeni ile çok çalıştım ve binlerce ameliyata girdim. Tabii ki mükafatını da gördüm. Mecburi hizmet nedeni ile Van Devlet Hastanesi'nde göreve başladım ancak daha ilk haftada ailesiz yapamayacağımı anlayıp eşimden işini gücünü bırakıp Van'a yanıma gelmesini istedim ve sağ olsun geldi. Çok yoğun ve hemen her gün ameliyat yaparak geçen bir mecburi hizmet döneminde bir buçuk yılda 2000 üzerinde ameliyat yaptım. Çalışmanın çok önemli olduğuna inanıyorum ve hala da çok çalışıyorum. Tıpta tecrübenin, cerrahi deneyimin ancak çok çalışma ile gelişeceğine ve atasözümüzde denildiği gibi işleyen demirin ışıldayacağına inanıyorum.
2007 yılında eşim Dr. Tuğba Arslan ile birlikte Armada Plastik Cerrahi ve Güzellik Merkezini kurduk.
Kuruluşumuzdaki amacımız tam donanımlı, dünya standartlarında ve son teknolojiyi kullanan bir Estetik Cerrahi Merkezi olarak ülkemize ve bölge insanımıza hizmet etmektir. Çok başarılı ve çok yoğun bir beş yılın ardından maalesef Van depreminde iş yerimizin hasar görmesi nedeni ile Malatya'ya döndük ve ikinci şubemiz Dr. Tuğba Arslan Kliniğini kurduk.
2013 yılında Elazığ Medikalpark Hastanesi içinde üçüncü şubemizi kurduk ve beş yıl boyunca hastane ile birlikte çalıştık. 2018 yılı Nisan Ayında Elazığ'da Klinik olarak yeni kliniğimizi açtık.

 

İlgilendiği Hastalıklar

  • Meme Büyütme
  • Burun Estetiği
  • Botoks
  • Saç Ekimi
  • FUE yöntemi ile saç ekimi

Tedaviler

  • Karpal tünel ve sinir basısı onarımı
  • Meme estetiği
  • Fue yöntemiyle saç ekimi
  • Kol germe
  • Dövme silme

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 26

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Arslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Arslan ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Ahmet Arslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 26

Op. Dr. Ahmet Arslan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Ahmet Arslan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Ahmet Arslan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ahmet Arslan Op. Dr. Ahmet Arslan Estetik Cerrahi, Saç Ekimi ve Lazer Epilasyon Klinik Özel Akdamar Hospital Dr Tuba Arslan Klinik Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ahmet Arslan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Meme estetiği, Fue yöntemiyle saç ekimi, Kol germe, Dövme silme, Kulak estetiği, Yanık tedavisi, Meme onarımı, Popo estetiği, Prp saç tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Büyütme, Burun Estetiği, Botoks, Saç Ekimi, FUE yöntemi ile saç ekimi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Ahmet Arslan için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Ahmet Arslan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Arslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Ahmet Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Ahmet Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.