Doktorun Adresi

Yeni Mahallesi, 32550  Eğridir(Eğirdir), Isparta
Eğirdir Kemik Eklem Hastanesi Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adem Kalkan Hakkında

Adem Kalkan Kimdir?

Op. Dr. Adem Kalkan, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Adem Kalkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adem Kalkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dem..unca
Zamanlama
İlgi
Ortam

5 sene süren kalça rahatsızlığım... zor bir karar aşamasından sonra.... Ameliyat olmaya karar vermeme rağmen... o tarifsiz ağrılarla 3 ay boyunca Üsküdar Devlet Hastanesinve Protez yok diye bekletildim!.. Nihayet 2018 de bir Arkadışımın Eğirdir Kemik Hastanesinin önünden geçerken Kalça CD mi göstermesi neticesinde ist dan pazar günü Isparta ya gelip 3 gün içinde Ameliyatımı gayet başarılı yapıp...beni hayata tekrar döndürmüştür!.. Yetenekli bir Doktor olmasının yanında...Hastanede ki iyileşme süresince en ufak bir şikayetimi bile tekrar gözden geçirerek bana bilgi vermiştir!.. Bununla kalmayıp ameliyatımın üstünden geçen gayet memnun...bir buçuk sene ardından...şu an 2019 Ünye Devlet Hastanesine kadar takip ettiğim Dr Adem Kalkan a yine İst dan kötü bir Ameliyatla (devamlı çıkan kalçasını yeniden yapmak yerine) aylarca alçıya koyan Doktorunun yanlış uygulamasını terkedip...buraya getirdim!.. Ptesi yatış...çarşamba ameliyat...perşembe yürüyebilecek halde Ameliyat etmiştir!... Örnek bir Tıp Doktoru olarak kendisine takdir, tebrik ve minnetlerimi sunar ve tüm yaşamı boyunca katlanarak başarılarının devam etmesini dilerim!.. 24-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Adem Kalkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.