Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Alerjisi, Vitroretinal Cerrahi, Lyme Hastalığı (Borreliosis)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No: 1 Etiler  Beşiktaş, İstanbul
Dünya Göz Hastanesi- Etiler

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

A. Nilüfer Köylüoğlu İnal Hakkında

A. Nilüfer Köylüoğlu İnal Kimdir?

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Köylüoğlu İnal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Köylüoğlu İnal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal Dünya Göz Hastanesi- Etiler bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Şaşılık tedavisi, Dolgu uygulamaları, Lasik, Botulinum toksini enjeksiyonu, Görme alanı testi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Alerjisi, Vitroretinal Cerrahi, Lyme Hastalığı (Borreliosis), Prp (Platelet Rich Plasma), Behçet hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Köylüoğlu İnal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. A. Nilüfer Köylüoğlu İnal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Köylüoğlu İnal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.