Op. Dr. A. Emre İlhan, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. A. Emre İlhan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Septum Deviasyonu, Guatr (yumrulu), Ağız Yaraları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bağdat Caddesi, Divan Pastanesi Karşısı – No 342, Kat 3 Daire 9 Erenkoy / İstanbul  Kadıköy, İstanbul
RinoCenter Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi - KBB Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

A. Emre İlhan Hakkında

A. Emre İlhan Kimdir?

Op. Dr. A. Emre İlhan, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Emre İlhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. A. Emre İlhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. A. Emre İlhan kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A İlhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. A. Emre İlhan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A İlhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. A. Emre İlhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. A. Emre İlhan RinoCenter Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi - KBB Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. A. Emre İlhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. A. Emre İlhan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Odiyometri-odyometri, Tonsillektomi, Bademcik ameliyatı, Miringotomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) alanlarında hizmet veriyor ve Septum Deviasyonu, Guatr (yumrulu), Ağız Yaraları, Kepçe Kulak Sorunu, Kulak Zarı Delinmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. A. Emre İlhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. A. Emre İlhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. A. Emre İlhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A İlhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. A. Emre İlhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A İlhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.