Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Burç Mahallesi Atatürk Caddesi Kayhan Apartmanı No:8 Kat:2  Merkez, Burdur
Burdur Psikolojik Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Caner Kaya Hakkında

Caner Kaya Kimdir?

Klinik Psikolog Caner Kaya, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Caner Kaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • LEFKE AVRUPA UNIVERSITESI
Uzmanlık aldığı kurum
  • YAKIN DOGU UNIVERSITESI
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 47 03

Caner Kaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lıcan ..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Caner Bey'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz devlet hastanesindeki psikiyatristimizin yönlendirmesi üzerine başlamıştık kızımız için, yaklaşık 3 ay oldu ve hala devam eden bir süreçteyiz ama buna rağmen şimdiden inanılmaz sonuçlar aldık. Bende buradan, düşünenler için gözü kapalı tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederiz. 14-09-2021

miye ..rkay
Zamanlama
İlgi
Ortam

Caner Bey sayesinde sınavıma yönelik programın öncelikli hedeflerimizi zayıf yönlerimi öğrenme stilimi belirledik. GETAP programı üzerinden sınavıma yönelik performansımı etkileyen durumları tespit ettik ve zayıf yönlerimin giderilmesinde üstün başarı elde ettik. Hızımın en üst seviyeye ulaştırılması için çok çaba sarf etti. İlgisine, işe olan disiplininden dolayı çok teşekkür ederim. 14-09-2021

lıcan ..�İLYURT
Zamanlama
İlgi
Ortam

Caner bey ile sınava hazırlık sürecinde GETAP sayesinde tanıştım. Dikkat işlem hızı ve konsantrasyon eksikliğimi büyük oranda kapattık ve şimdi ise koruma programına geçtik. İlgisi için teşekkür ediyorum 14-09-2021

n can..�er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle kliniğin ortamı insana huzur veriyor, Caner beyin bilgisi ve ilgisi harika.Seans ilerledikçe iyi ki danışmışım ve tanımışım diyorsunuz. 14-09-2021

*..*
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 14-09-2021

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Klinik Psikolog Caner Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Caner Kaya ile nasıl iletişime geçerim?
Klinik Psikolog Caner Kaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 47 03

Klinik Psikolog Caner Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Klinik Psikolog Caner Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Klinik Psikolog Caner Kaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Klinik Psikolog Caner Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Klinik Psikolog Caner Kaya Burdur Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Klinik Psikolog Caner Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Klinik Psikolog Caner Kaya Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Klinik Psikolog Caner Kaya için muayene ücreti nedir?
Klinik Psikolog Caner Kaya muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Klinik Psikolog Caner Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Klinik Psikolog Caner Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Klinik Psikolog Caner Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.