Prof. Dr. Ömer BENDER Muayenehanesi

Prof. Dr. Ömer BENDER Muayenehanesi

İstanbul
5.0

Toplam 1 branşta 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ömer Bender

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Ömer BENDER Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Genel Cerrahi
Adres

Teşvikiye mah. Hakkı Yeten cad. No:23 Vital Fulya Plaza Kat:4 No:413

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
A
Ays***** *****
31 Eki 2023 eklendi.

Netten yazdığım soru yağmurlarina gönderdiğim sonuçlara direk ilgi alaka ile cevap verip bilgilendiren tek doktor en yakın zamanda muayene olmaya gideceğim çok teşekkürler hocam🙏

SK
Ser***** K*****
22 Mar 2023 eklendi.

tesekkur ederim...............................................

EC
Ebr***** C*****
4 Şub 2021 eklendi.

Kendisine, bir doktor yakınımın şiddetli tavsiyesi üzerine gittim. Doktor Bey’ in gerek şahsına, gerekse mesleki alanına olan hakimiyetine hayran kaldım. 2013 meme CA öyküm var ve hep çok iyi doktorlara gittiğimi düşünmeme rağmen ilk kez kendimi bu kadar güvende ve doğru yerde hissettim. Keşke daha evvel tanışsa idim düşüncesindeyim. Bizim hastalığımız, ihmali, yanlış ya da eksik değerlendirmeyi affedecek bir hastalık değil, bu itibarla daha çok hastanın şifa bulması dileği ile Doktor Bey’ i ben de şiddetle tavsiye ederim. Saygıdeğer Hocam’ a saygı ile..

DU
Duy***** U*****
25 Haz 2018 eklendi.

İnvaziv Ductal Karsinom tanısıyla kapısını çalıp,tanışmıştım Ömer Bey'le .meslek deneyimi ve meslek aşkı sayesinde kendisine güvenmek kaçınılmaz oluyor.Hastalarıyla çok ilgili,sevecen biri.Doktorumdan öte abim gibi hissettim kendisini.Rabbim sizin gibi doktorların sayısını artırsın.mastektomi amelıyatımı Ömer Bey yaptı.Herkese tavsiye edebileceğim ender insanlardan biri.sizi tanıdığım için çok mutluyum.Rabbim size ve ailenize saglık sıhhat, uzun ömür versin inşallah.meslek hayatınızda başarılar dilerim....

DF
Duy***** F*****
11 Haz 2018 eklendi.

30 Yaşında iki çocuk annesiyim. Meme başıntı akıntısı oluştu. İlk geldiğinde pek önemsemedim fakat 3 gün sonra gelen akıntı ile bir sorun olduğunu hissettim. Evime yakın bir hastanenin cerrahi bölümüne muayene oldum. Doktorum ultrason ve emardan sonra Ömer beyi ve onun tekniği olan duktoskopiden bahsetti. Ömer Hoca ile iletişime geçtim. Hemen randevu aldık. Kontrol de muayene oldum ve duktoskopi işlemi uygulandı. Duktoskopi ile papillom işaretlendi ve 2 gün sonra ameliyatım gerçekleşti. Ameliyat günü taburcu oldum. Ağrım, sızım olmadan kolayca iyileştim. 4 Gün sonra ise kontrol oldum. Dikiş bile olmadan kolayca iyileştim. Bu sorunu yaşayan herkese Ömer hoca ile iletişime geçmesini ve muhakkak bu hastalığın ilerlemesine izin vermeden tedavilerini olmalarını tavsiye ederim. Ömer Bender hocama teşekkür ederim.

CA
Cel***** A*****
9 Haz 2018 eklendi.

2 Aralık 2017'de hocam Prof. Dr. Ömer bey ve ekibi tarafından gerçekleştirilen operasyon ile yeniden bir bedene sahip oldum. Şu an çok memnunum. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat esnasındaki ilgi ve alakadan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla.

ND
Neş***** D*****
11 Haz 2018 eklendi.

12 Gün önce meme ve koltuk altından bir ameliyat geçirdim. Ömer beyle 6 sene önce tanışmıştık o zamanda bir operasyon geçirmiştim. Ömer beyin insana güven vermesi ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim. Önce Allah'a sonra Ömer beye güveniyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Ser***** Ö*****
3 Nis 2018 eklendi.

Yaklaşık 12 yıldır sol göğsümde meme başımdan akıntı geliyordu ve gittiğim doktorlar bir türlü nedenini bulamamıştı. Son muayenemde bu akıntı kanlı hale dönüştü. Yaptığım araştırmalar sonucunda ''DUKTOSKOPİ'' yöntemini öğrendim. Hocamız Prof. Dr. Ömer Bender'in bu uygulamayı geliştirdiğini ve tatbik ettiğini öğrendim. Muayene sonucunda teşhisi koydu ve ameliyatımı gerçekleştirdi. Her şey için çok teşekkürler. Patoloji sonuçlarımda temiz çıktı :)

Bil***** Ö*****
15 Ara 2017 eklendi.

Verilen sorulara hemen dönüş yapıp aklımızdaki soru kargaşasını yok edip bizleri hem bilgilendirip hemde rahatlattığı için doktor beye teşekkür ederim

NG
Nur***** G*****
19 Eki 2017 eklendi.

Ömer hocam sizi iyiki buldum size gelmeden önce 5 doktor gezdim. alanında en iyisi sizsiniz tüm haatalara tavsiye ediyorum. Sayenizde sağlığıma kavuşacağım. Sevgi ve saygılarımla iyiki varsınız. (S. Tanrıverdi)

İlgi Alanları

Anal Fissür (Makat Çatlağı) Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Diyabet Endoskopi Fibroadenom Fibrokistik Hastalık Fistül Fıtıklar Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Guatr Hipertiroidi İntraduktal Papillom Karaciğer Yetmezliği Kıl Dönmesi Kolon Kanseri Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Meme Başı Akıntısı Meme Biyopsisi Meme Hastalıkları Meme Kanseri Mide Kanseri Obezite Cerrahisi Onkoplastik Meme Cerrahisi Pankreas Kanseri Paratiroid Bezi Hastalıkları Perianal Apse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Rektum Kanseri Safra Kesesi Taşları Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Tüp mide Yanık Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube