Naturalfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

Naturalfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

Antalya
5.0

Naturalfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Fzt. Merve Yaman

Fizyoterapi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Naturalfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Fizyoterapi
Adres

Liman Mah. Boğaçayı Cad. No:30 Kat:5 D:11

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Özg***** A*****
22 May 2023 eklendi.

İşini seven güler yüzlü bilgili. Belindeki ve boynumdaki ağrılarda yüksek oranda azalma oldu. Diğer tedavilerle de destekledi.memnun kaldım.

OA
Ozl***** A*****
21 May 2023 eklendi.

12 yaşındaki kızımın duruş bozukluğu nedeniyle gittik , nefes ve pilates calismalariyla ilk ayda bile gözle görünür şekilde sonuc aldık, Merve hanım çok sıcakkanlı kızım severek gidiyor .

EB
Eli***** B*****
25 Ara 2022 eklendi.

Merve Hanım doğum sonrası yaşadığım kabızlık ve bağırsak problemleri ile ilgili bana inanılmaz derecede yardımcı oldu sayesinde çok rahatladım ve problemlerim son buldu iyi ki var kendisine buradan tekrar çok teşekkür ediyorum.

16 Ara 2022 eklendi.

Ciddi bir duruş bozuklugum vardı, doktorumun bana doğru egzersizleri gene doğru bir şekilde yaptırmasıyla düzgün bir duruşa sahip oldum.

15 Ara 2022 eklendi.

Merve Hanım çok iyi sevecen bir doktor aynı zamanda ilgili ve bilgili bir doktor,ayağımı muane eder etmez ağrıyan yerimi tespit etti. ayak bulkulması sonucunda liflerim yırtılmıştı, uyguladığı fizik tedavi ile kısa zamanda iyileşti ve eskisi gibi yürümeye başladım. Bütün herkese tavsiye ederim.

EE
Ece***** E*****
15 Ara 2022 eklendi.

Merve hocama geçen yaz arkadqsimin tavsiyesi üzerine ulaştım. Ameliyathanenin kapısından geri döndüm sayesinde. Sihirli el diye bir şey varmış. Pozitifligiyle de korkularimi bitirdi. Gönülden tavsiye.

23 Kas 2022 eklendi.

Bilgilendirme anlamında çok iyi ve yapılacak hareketlerin ne anlama geldiği konusunda bilgilendirme faydalı oldu

2 Kas 2022 eklendi.

Pozitifliği ve profesyonel dokunuşlarıyla iyi ki dediğim hekimlerden biri🌿

26 Ağu 2022 eklendi.

Çok verimliydi. Var olduğunu bile bilmediğim kasları çalıştırdık. 10/10

23 Ağu 2022 eklendi.

Hem güleryüzlü hem çok pozitif profesyonel sabırlı bir ortam sunduğu için kendisine teşekkür ederim bir hekim olarak iç rahatlığı ile kendimi emanet edebiliyorum iyi ki var çok memnunum 👍

İlgi Alanları

Ameliyatsız Omuz Ağrısı Tedavisi Ayak Bileği Kırıkları Bel Ağrısı Dirsek Ağrıları Diz Protezi Sonrası Rehabilitasyon Diz ve Ayak Bileği Ağrıları Donuk Omuz Evde Fizik Tedavi FizikTedavi ve Rehabilitasyon Gebelikte Egzersiz Graston Uygulamaları İnme ( Felç ) Kas Ağrıları Kas Yırtıkları Kişiye Özel Egzersiz Kırık Rehabilitasyonu Klinik Masaj Klinik Pilates Koruyucu Sağlık Hizmeti Kulunç Ağrısı Manuel Terapi Nörolojik Rehabilitasyon Omurga problemleri Omurga Rehabilitasyonu Omuz Ameliyatı Sonrası Rehabilitasyon Omuz kuşağı problemleri Ortopedik Ameliyatlar Sonrası Rehabilitasyon Postür (Duruş) Bozuklukları Spor Yaralanmaları Sporcu Rehabilitasyonu Terapötik Egzersizler Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube