Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Bursa
5.0

Medical Park Hastanesi Liv Bölümü kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Mete Kilciler

Üroloji

,

Androloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Androloji
  • Üroloji
Adres

Kırcaali Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:76

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
28 Tem 2023 eklendi.

Cinsellikle ilgili sorun olan erkeklere sadece Mete hocayı tavsiye ederim. Yaptığı tedaviler ile sağlığıma kavuştum. Hiç bu kadar ilgili bir doktor görmemiştim. Kesinlikle dört dörtlük bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

28 Tem 2023 eklendi.

Eşimin zoruyla mete beyi tanıdık sertleşme sorunum ve erken boşalma şikayetim vardı.. giderken mete beye çok teredütlüydüm ama mete beyin yaklaşımı prp tedavisi bizim ilişkimizi hayatımızı kurtardı ve kendime güvenim tekrardan geldi minnettarım mete beye allah razı olsun ondan ben çekinmeden tereddüt etmeden mete beye gidebilirsiniz bursanın en iyi üroloji profesörü 🙌

13 May 2023 eklendi.

Prof mete hoca cinsel sorunlarım için PRP tedavisi yaptı. Çok fayda gördüm. Sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Bence Mete hocam bursada en iyi üroloji ve androloji doktorudur.

EH
Ers***** H*****
9 May 2023 eklendi.

Mete Hocama hidrosel şikayetim için gittim. İlk muayenesinde kendine olan güveni ve sorularıma verdiği yanıtlar sayesinde aklımda hiç bir endişe kalmadan ameliyat olmaya karar verdim. Daha öncesinde internet ortamında yazılan başka başka yerlerde yapılan hidrosel ameliyatı sonrası yorumlarını okudukça hep erteliyordum ancak şimdi keşke Mete Hocama daha önce gelip kurtulsaymışım diyorum. Sorunsuz bir ameliyat vesorunsuz bir iyileşme süreci geçirdiğim için kendisine çok teşekkür ederim. Mete Hoca ile kimse hidrosel ameliyatından korkmasın, gereksiz yere ertelemesin. Herkese acil şifalar.

12 Nis 2023 eklendi.

Dört yıldan beri evliyim, eşimde bende çok çocuk istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu. Gitmediğim doktor kalmadı. Hiç birinden fayda göremedim. Ta ki Mete hocama gelene kadar. Mete hocam kanal açma ameliyatı yaparak doğal yoldan çocuk sahibi olmamızı sağladı. Onun ilgisini ve bilgisini anlatmaya malesef kelimeler yetmez. İyiki varsınız hocam iyiki sizi tanımışım. Allah sizden razı olsun hocam.

12 Nis 2023 eklendi.

Sertleşme sorunum ve erken boşalmam vardı cok doktor gezdim hatta çok doktor psikolojik dedi geçiştirdii beni ben psikolojik olmadığını hep biliyordum ta ki araştırıp bursada mete beyi bulana kadar doktor beyin yaklaşımı ve prp tedavisini anlatıp bana başlaması o kadar iyi geldi ki keşke zamanımı psikolojik diye belirten doktorlarla geçirmeseydim mete beyi iyiki tanımışım.

CS
Cer***** S*****
11 Nis 2023 eklendi.

Mete bey ve kübra hanım çok iyi insanlar ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

10 Nis 2023 eklendi.

Mete Hocam en umutsuz anlarımda yapılabilecek en doğru yöntemi kullandı. Karar vermesi zordu ama birlikte başardık. Hocamın ve kıymetli asistanı Kübra Hanım’ın desteği olmadan mesane kanseri mücadelemin üstesinden gelemezdim. İşinin en iyisi Mete Hocam. Tüm endişelerime sabırla cevap verip telkinleriyle rahatlattı hep. Elinize, emeğinize sağlık. İyi ki varsınız! :)

10 Nis 2023 eklendi.

Evladımı kendi evladı gibi görüp tedavi eden, bizleri kendi ailesinden ayırmayan doktorumuza teşekkürler. Tanıdığımız en yetkili, en bilgili, işinin en iyisi bir hekim. Bizi hayata döndürdü, elleri dert görmesin. İyi ki varsınız Mete Bey. Hürmetler…

10 Nis 2023 eklendi.

Beni ve eşimi o kadar rahatlattı ki mete bey hayat bulduk diye bilirim evliliğimiz onun sayesinde ayakta yaptığı prp tedavisiyle allah bin kere razı olsun hocamdan iyiki onu tanımışız.

İlgi Alanları

Androloji Böbrek Hastalıkları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın) Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Erkek Kısırlığı Erkeklerde Ereksiyon Kusurları Erkeklerde İdrar Kaçırma İnfertilite (Kısırlık) Mesane Kanseri Ve Tedavisi Prostat Büyümesi Prostat Hastalıkları Prostat İltihabı Prostat Kanseri Ve Tedavisi Prostatit Robotik Cerrahi Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Ürojinekoloji Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Varikosel Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube