Klinik Psikolog Mine Soysal Özel Muayenehanesi

Klinik Psikolog Mine Soysal Özel Muayenehanesi

İstanbul
4.9

Klinik Psikolog Mine Soysal Özel Muayenehanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Klinik Psikolog Mine Soysal Özel Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Klinik Psikolog
Adres

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
23 Ara 2022 eklendi.

Oğlum için doğru bir doktor bunun için çok mutluyum

18 Ara 2022 eklendi.

Sancılı geçen zaman yolculuğunda Mine hanım neyin nasıl olması gerektiğini düşündürerek bulmamı sağlıyor. Terapi sonrası... rahatlama, dinginlik ve ruhumuzu rahatsız eden parazitlerle baş edebilme gücü hissediyorsunuz. Önceden rastlaşacaktık :) iyi ki Mine Soysal💙

8 Ara 2022 eklendi.

Sevgili Mine hocamızla oyun terapisine başladığım süreç içerisinde henüz 5 seans ta çocukta çok güzel aşamalar kaydetti.Yetişkin ve çocuklar üzerinde olumlu etki bırakan enerjisi ile tavsiyeleri ile iletişimi ile harika bir klinik psikolog kendisiyle yollarımızın keşismesinden büyük mutluluk duyuyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

20 Kas 2022 eklendi.

Henüz başında olsamda kendini evindeymiş gibi güvende hissettirmek, acıtmadan acıyı telafi etme hissini hissettirdi. İyi ki rastlaştık, iyi ki Mine hanım..

SE
Sez***** E*****
17 Kas 2022 eklendi.

Biz mine hanımla uzun süredir seans yapıyoruz ve gerçekten beni o kadar iyi hissettirdi ki, Mine hanım karşısındaki çocuk büyük fark etmez çok iyi dinleyen birisi ve aynı zamanda açıklamaları,tavsiyeleri de çok güzel

Ayş***** Ö*****
16 Kas 2022 eklendi.

18. Seansımızı tamamladıkdepresyon tanısı alarak kendisine başvuru yapmıştım. Kliniğin yeri ve konumu ulaşım konusunda bir sıkıntı yaratması ds benim için çok önemli idi. Ön yargısız davranışı ve beni olduğum gibi kabullendiği bu süreçten dolayı teşekkür ederim.

Ayş***** Ö*****
16 Kas 2022 eklendi.

18. Seansımızı tamamladıkdepresyon tanısı alarak kendisine başvuru yapmıştım. Kliniğin yeri ve konumu ulaşım konusunda bir sıkıntı yaratması ds benim için çok önemli idi. Ön yargısız davranışı ve beni olduğum gibi kabullendiği bu süreçten dolayı teşekkür ederim.

12 Ağu 2022 eklendi.

Kendisinin 2 aydir danisaniyim.cozum odakli rahat ulasilabilir .ilk basta tabiki sorunum cozulemeyecegi ile ilgili teredutlerim vardi ama bu kadar kisa bir surede sorunumun cozumsuz olmadigi konusunda artik cok rahatim ve huzurluyum hizli yol aliyoruz buda cok memnuniyet verici.iyiki danışanı olmuşum yolculuğumuz devam edecek.

1 Tem 2022 eklendi.

yaklaşık 1 aydır seanslarına katılıyorum.Kendisinın profesyonel çalışmasına ve kişisel özelliklerinin mükemmel olması nedeniyle bendeki sıkıntılara büyük ölçüde çare oldu.Kendisinden son derece memnunum.Kendisini insan canlısı sorunlara eğilen bir yapısı var , ben son derece memnunum.Senasları psikolojik destek anlamında son derece yardımcı,seanslardan sonra inanılmaz rahatlamış hissediyorum.

MA
Mur***** A*****
8 Haz 2022 eklendi.

Bir süredir mine hanımla seans yapıyoruz. Başlamadan önce kaygılarım vardı verimli geçip geçmeyeceğini yönünde. Ancak zaman için de faydası oldu. Teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ediyorum

İlgi Alanları

Ayrılık Kaygısı Bağlanma problemleri Bilişsel davranışçı terapi Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Boşanma Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Çocuk Terapisi Davranış sorunları Depresyon Doğum travması Duygu Durum Bozuklukları Duygusal sorunlar Ebeveyn danışmanlığı EMDR Terapisi Ergen/Genç Bireysel Terapi Evlilik ve Çift Terapisi Filial Terapi İletişim problemleri İlişki problemleri Kardeş kıskançlığı Kaygı bozuklukları Korku sorunları LGBT Ergenlerin Ebeveyn Danışmanlığı Majör Depresif Bozukluk Manik depresif bozukluk Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Okul kaygısı Online terapi Oyun terapisi Özgüven problemleri Panik atak Sosyal fobi Sosyal kaygı Travma sonrası stres bozukluğu Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma) Uyum sorunu Yaygın anksiyete bozukluğu Yeme Bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube