Dyt. Deniz Bingöl

Dyt. Deniz Bingöl

İstanbul
5.0

Dyt. Deniz Bingöl kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
Dyt. Deniz Bingöl

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diyetisyen
Adres

Üsküdar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
ÖE
Özg***** E*****
7 Kas 2022 eklendi.

Deniz Hanımla iyi ki karşılaştık çok güzel sonuçlar aldık, mükemmel motivasyonu ile size güzel enerji veriyor.❤️

ÖE
Özg***** E*****
7 Kas 2022 eklendi.

Deniz Hanımla iyi ki karşılaştık çok güzel sonuçlar aldık, mükemmel motivasyonu ile size güzel enerji veriyor.❤️

ZE
Zey***** E*****
27 Eki 2022 eklendi.

Deniz hanım çok iyi bir diyetisyen. İlk görüşmemiz oldukça uzun sürdü 1 -1.30 dakika kadar. Sizi dinleyip yaşam tarzınıza göre , varsa hastalığınıza göre içinde alternatiflerin ve açıklayıcı notların bulunduğu listeler hazırlıyor. Aç kalmadan, yasaklar olmadan porsiyon kontrolü ile kilo veriyoruz inanın çok zevkli :) Verdiği tarifler ile sıkılmadan diyet yapıyoruz. Deniz hanım yalnızca şimdi için değil ilerleyen zamanlarda da nasıl besleneceğimize dair ışık tutuyor. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

YA
Yas***** A*****
5 Eki 2022 eklendi.

Deniz hanımı internetten şans eseri buldum. Ilk görüşmemiz 1 saat 40 dakika civarı sürdü. Kendisi benimle birebir ilgilendi. Randevularım çok keyifli geçiyor. İnsanı sıkmıyor. Konulara hakim ve güleryüzlü. Basmakalıp diyetisyenlerden değil. Ben çok memnunum. Tavsiye ederim.

OY
Orç***** Y*****
21 Eyl 2022 eklendi.

Her ekonomik düzeye ve kişinin günlük rutinine göre besin alternatifleri sunması,iş takibi ve iletişimi etkileyeci...

HY
Hat***** Y*****
6 Eyl 2022 eklendi.

Deniz hanım çok ilgili çok kibar bir diyetisyen. Sağlıklı beslenmeyi çok güzel bir şekilde hayatıma oturtmayı sağladı. Emzirme döneminde olduğum İçin süt ile alakalı korkularım vardı ama çok şükür ki bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim çok tatlı bir diyetisyen ♥️

MY
Mer***** Y*****
5 Eyl 2022 eklendi.

Güleryüzü, detaylı bilgilendirmesi , her daim ilgilenmesi ile tam bir yol arkadaşı.. 3 haftada çoğu yağ olmak üzere 3 kg verdim.. keşke daha önce tanışsaydım :)

LK
Lüt***** K*****
5 Eyl 2022 eklendi.

Deniz Hanım çok sıcakkanlı ve iletişimi kuvvetli birisi. İnanılmaz ilgisiyle ve bilgisiyle 4 haftalık sporcu beslenmesi üzerine program oluşturduk. Takibini geliştirdik. Çok memnum kaldım. Düşünmeden randevu alabilirsiniz.

İE
İpe***** E*****
23 Ağu 2022 eklendi.

1 ayda 5 kg vermem tamamen deniz hanım sayesinde motive edici konuşmaları ve lezzetli tarifleriyle kesinlikle önereceğim bir diyetisyen

BT
Büş***** T*****
6 Ağu 2022 eklendi.

Daha önce çok diyetisyene başvurmuş ve aç kalsa da kilo verememiş bir emziren anneyim. Deniz hanımı instagramda görüp iletişime geçtiğimde son bir kez daha denemek istemiştim. Deniz hanımın yürüttüğü bir haftalık beslenme kampına dahil oldum ve bu zamana dek yaptığım diyetlerde kendime eziyet ettiğimi fark ettim. Yaklaşık 7-8 günde sütümde bir azalma olmadan ve hiç aç kalmadan 2.5 kg verdim. Seansımızda zaten hocam, emziren anneler için özel liste hazırlıyorum demişti (hatta tahin helvası bile yazdı) ama yine de çekincem vardı. Düşüncelerimin tersi olduğu için çok mutluyum ve Deniz hocamla sürece devam edip ideal kiloma ulaştığım için de ona çok teşekkür ediyorum. Sevgili anneler siz de gönül rahatlığı ile başvurup sizde beslenmenizi düzeltebilirsiniz.

İlgi Alanları

Aşırı Kilo Alımı Besinler Hakkında Herşey Çocukluk Çağında Beslenme Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Diyet Desteği Diyet Ve Doğru Beslenme Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi Emziren Anne Beslenmesi Ergenlerde Kilo Kontrolü GAPS Danışmanlığı GAPS Diyeti Gebelik Dönemi Beslenmesi Genel Diyet Gıda Alerjileri Gıda İntoleransı Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi Kalp Damar Hastalıklarında Kanser Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme Ketojenik Diyet Kilo Alma Kilo Kontrolü Kilo Problemleri Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Metabolik balans Polikistik Over Sendromu Beslenme Tiroid Hastalıklarında Beslenme Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi) Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube