CARIA Ortopedi ve Rehabilitasyon Kliniği

CARIA Ortopedi ve Rehabilitasyon Kliniği

Muğla
4.9

CARIA Ortopedi ve Rehabilitasyon Kliniği kurumumuzda toplam 2 uzman bulunmaktadır.

Doç. Dr. Cem Yalın Kılınç

Ortopedi ve Travmatoloji

4.9
CARIA Ortopedi ve Rehabilitasyon Kliniği

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Fizyoterapi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
Adres

Emir Beyazıd Mah. Hasan Ercan Cad. 15/B Menteşe

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
HY
Hal***** Y*****
29 May 2023 eklendi.

Doktorumuz ve ekibl profesyonel biz kendilerinden. çok memnunuz gerçekten hastası ile birebir çok ilgililer.Biz cem hoca nin 5 yiildir hastası yiz. Ve iyiki karşımıza Cem hoca gibi iyi bir insan ve işinde de profesyonel birisini karşımıza çıkardı .Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

Akı***** Ç*****
9 Ara 2022 eklendi.

Babama şeker hastalığı sonucu diz altı ampütasyon ameliyatını hocamız başarılı bir şekilde yaptı. Hastanede yatarken hergün sabah erken saatlerde fizyoterapist uzmanı Mustafa bey ile geldi ve gün içinde de devamlı iletişim halindelerdi. Hastaneden çıktıktan sonra pansumanlar sırasında muayane de güler yüzlü karşılama ve ilgi bizi çok çok mutlu etti. Ve sonraki süreç için bizi devamlı bilgilendirdiler. Bu süreçte ve bundan sonraki süreçleri için hocamız Dr Cem Yalın Kılınç’a fizyoterapist uzmanı Mustafa Bey klinikte olan fizyoterapistimiz Yaren Hanıma çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

Tay***** Ö*****
24 Kas 2022 eklendi.

Ayak bileği çıkıklı fibula ve tibia distal çift yönlü ve deltoid kopması sonucu ameliyatımı gerçekleştiren cem beye bukadar kısa zamanda ayağa kaldırması koşmamı dahi sağlaması büyük bir mucize.Muğla için gelmiş geçmiş en iyi ortopedist ve bi değer çok tşk ederim.

Öİ
Özg***** İ*****
22 Kas 2022 eklendi.

Klinik bilgisi, deneyimi ve hasta ile iletişimi mükemmel bir cerrah. Ortopedik herhangi bir sorununuzda başvuracağınız tek adres. Muğla'da olması çok çok büyük bir şans. Her şey için tekrar çok teşekkür ederiz hocam.

HA
Hüs***** A*****
9 Mar 2016 eklendi.

kime sorarsanız sorun duyacağınız cümle:1- işini çok iyi yapıyor. 2-ondan daha iyisi yok. zaten muayeneye gidince kapıdaki kuyruğu görürsünüz.

İlgi Alanları

Artroskopik Diz, Omuz ve Ayak Bileği Cerrahisi Ayak ve ayak bileği cerrahisi Dirsek Kırıkları Diz ve Kalça Eklem Protezi El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi El- Dirsek- Omuz Rehabilitasyonu Kalça - Diz - Omuz Protezi Kişiye Özel Egzersizler Kırık Rehabilitasyonu Kırık ve Çıkık Kapalı ve Cerrahi Tedavileri Ortopedik Aciller Ortopedik Ameliyatlar Sonrası Rehabilitasyon PRP ve eklem enjeksiyonları Sinir Sıkışması Spor Yaralanmaları, Menisküs ve Bağ Yaralanması Tedavileri Sporcu Rehabilitasyonu Yürüme ve denge değerlendirmesi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube