Eskişehir Suçiçeği Doktorları

Uzm. Dr. Eda Kibar Atasoy

Dermatoloji

  • Hoşnudiye Mah. 770. Sk. Cassaba Modern B-Blok No:401 Tepebaşı/Eskişehir Tepebaşı, Eskişehir

    DR. EDA KİBAR DERMATOLOJİ KLİNİĞİ

Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Dr. Nihal Karaçayır

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

  • Batıkent, Gerekli Sk. No:13, 26180 Tepebaşı/Eskişehir

    Özel Ümit Hastanesi

Nihal hocami tekrar sehrimizde gormek huzur verdi.gozumuzun ici gibi baktigimiz evlatlarim... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Ass. Dr. Tuğba Barsan Kaya

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

  • Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir

    Eskışehır Devlet Hastanesı

gayet ilgili bir doktor ben şahsen memnunum. elinden geldiğince yardımcı oluyor. ve gerekl... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Suçiçeği Hastalığı için Eskişehir’de Hangi Hekime Gitmeli?

Suçiçeğinin tanı ve tedavisi için Eskişehir’de doktor arayışındaysanız, sitemizden destek alabilirsiniz. Burada, Eskişehir’de bulunan ve suçiçeği tedavisi için gidebileceğiniz doktorlar listelenmiştir. Eskişehir’in merkezinde ve çeşitli ilçelerinde bulunan, alanında uzman hekimlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, hangi doktoru seçeceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Sitemizde Eskişehir’de suçiçeği alanında uzmanlaşmış hekimi bulmanıza yardımcı olacak birçok özellik mevcut.

- Doktorun profil sayfasındaki “Hakkında” bölümünde eğitim aldığı okulları, iş tecrübelerini, sertifikalarını, katıldığı konferansları ve detaylı özgeçmişini görüntüleyebilirsiniz.

- Sayfada mevcut olan “Online Görüşme” seçeneğini seçerek, online görüşme olanağı tanıyan doktorları listeleyebilirsiniz. Böylece doktorunuzla ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

- Eskişehir’de bulunan doktorunuza, “Soru Sor” butonuna tıklayarak suçiçeği tedavisine dair aklınızdaki tüm soruları iletebilirsiniz. Buna ek olarak, dilerseniz doktorunuza telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Doktorun cevapladığı en güncel soruları ise profilin alt tarafında bulmanız mümkün.

- Suçiçeği hakkında merak ettikleriniz varsa, doktorların profillerinde yayınladıkları makale, video gibi medikal içeriklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

- İlgilendiğiniz doktorun profiline girerek takvimini ve randevu saatlerini rahatlıkla görüntüleyebilir, site üzerinden online randevu alabilirsiniz.

- Gelişmiş filtreleme yöntemlerine sahip olan sitemiz sayesinde, doktorları dilediğiniz özelliğe göre seçebilir, aradığınız özelliği listeleyip seçim yapmayı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

- Doktor profillerinde hastaların yorumlarına ulaşabilir, doktor hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz siz de görüşmeniz sonrasında hekimle ilgili yorum yazabilirsiniz.

- Doktorların sayfalarında, çalıştıkları muayenehane ya da hastanelerinin adresleri bulunmaktadır. Dilerseniz yazılı olan adresi harita üzerinde de görebilirsiniz.

Suçiçeği Nasıl Bir Hastalıktır?

Ergenlik çağından önceki çocuklarda yaygın olarak görülür. Hastalığın etkeni bir virüstür. Suçiçeği bir kez geçirildikten sonra hayat boyu bağışıklık sağlar ancak nadir de olsa tekrarlayabilir. Suçiçeği en sık 5-10 yaşlarında, kış sonu ve ilkbahar aylarında görülür. Hastalık çok bulaşıcıdır. Bulaşma yolu insandan insana, damlacık ve havayolu iledir. Virüs, tükürük bezlerinde bulunur ve kuluçka süresi 13-22 gündür. Suçiçeği geçiren bir kişi hastalık belirtileri başlamadan iki gün önce hastalığı bulaştırmaya başlar, bulaşıcılık yaralar kabuklanıncaya kadar devam eder.