Antalya Kaş Kaldırma Doktorları

Op. Dr. Çağlayan Karaman - Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Çağlayan Karaman

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  • Kuşkavağı Mahallesi Atatürk Bulvarı 563.Sokak No:73 Ardem Plaza Kat:2 No:3 Konyaaltı, Antalya

    Çağlayan Karaman Muayenehanesi

Dr. Figen Sayın - Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Figen Sayın

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

  • Working Plaza, Fener Mah. Tekelioğlu Cad, 1950. Sk. No:16 D:No 1 Muratpaşa, Antalya

    Dr. Figen Sayın Özel Muayenehanesi

Figen hanım dünya tatlısı bir hekim. İşini bu kadar iyi yapanını da görmedim açıkçası.. Ço... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Antalya'da Kaş Kaldırma Doktoru Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kaş kaldırma ameliyatı zaman içerisinde yüzle beraber kaşların da sarkması veya göz kapağı düşüklüğü gibi estetik kaygılar sonucunda yapılmaktadır. Kaş kaldırma ameliyatı yapan doktorlar, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlarıdır. Kaş kaldırma işlemini Antalya'da yaptırmayı planlıyorsanız, kaş kaldırma doktoru seçiminde nelere dikkat edebileceğinizi sizin için maddelendirdik.

1) Listeleme Yaparak Başlayın

Kaş kaldırma estetiği uygulayan Antalya'daki Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarına bu sayfadan ulaşarak inceleyin. Doktorların kaş kaldırma estetiğindeki deneyimlerini, hasta yorumlarını, akademik geçmişlerini değerlendirerek; size en uygun olduğunu düşündüğünüz doktorların listesini çıkarın ve karşılaştırma yaparak belli bir sayıya indirin.

2) Doktorunuzla Muhakkak Görüşün

Seçtiğiniz doktorlarla kurduğunuz iletişimin ortak olması, estetik zevkinizin örtüşüyor olması azımsanamayacak kadar önemlidir. Doktorunuzla ilgi referanslar kafanızda bir şeyler şekillenmesini sağlasa bile nihai kararı doktorunuzla birebir görüşmeden vermemenizi öneririz. Kaş kaldırma ameliyatı doktoruna sitemiz üzerinden ulaşmanız ise oldukça basit. Listenizdeki doktorların profillerine girerek doktorunuzun müsait olduğu muayene saatlerini görüntüleyebilirsiniz. İçlerinden sizin için uygun olanı seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz doktorunuzla online olarak da görüntülü görüşebilirsiniz.

3) Doktorunuza Güvenin

Doktorunuzla görüşmeye gitmeden önce ameliyat yöntemlerini araştırmış ve çok net kararlar almış olabilirsiniz. Fakat seçtiğiniz doktorun cilt yapısını iyi tanıyan, kaş estetiği yöntemini kişinin yüz yapısı ve ihtiyaçları doğrultusunda seçen alanında uzman bir hekim olduğunu unutmayın. Bu konuda ısrarcı olmadan uygulanacak yöntem kararını doktorunuza bırakmak, sizin için daha iyi sonuçlar verecektir. Görüşme sırasında aklınıza takılanları, merak ettiğiniz şeyleri doktorunuza kesinlikle sorun ve gerekiyorsa not alın. Bu görüşmeler doğrultusunda size güven veren ve size uygun olduğunu düşündüğünüz doktoru seçebilirsiniz.

Kaş Kaldırma Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaş kaldırma; alın, kaşlar ve üst göz kapaklarından oluşan üst yüz bölgesinde meydana gelmiş kırışıklıkları ve sarkmaları kaş kaldırma yolu ile kişiye göre tamamen ortadan kaldıran veya yüksek oranda hafifleten bir estetik uygulamadır. Günümüzde çok sayıda yöntem olsa da kişinin istekleri ve yüz yapısına göre en sık; endoskopik yöntemle, iple askılama ile yapılan yöntemlerle ve daha basit bir uygulama olan botoks ile yapılmaktadır.