Fzt. Murat Çiloğlu

Fizyoterapi - Antalya

Manipülasyon, Manuel Terapi, Ortopedik Yaralanmalar

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi (2)

  Kepez, Antalya
Fizyoterapist Murat Çiloğlu

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onaç Mahallesi, Mustafa Özkan Cd., 15300 Bucak  Bucak, Burdur
Karbeyaz Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Çiloğlu Hakkında

Murat Çiloğlu Kimdir?

Fzt. Murat Çiloğlu, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Çiloğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
  • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
  • Manipülasyon
  • Manuel Terapi
  • Ortopedik Yaralanmalar
  • Skolyoz
  • Spina Bifida

Murat Çiloğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Murat Çiloğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Murat Çiloğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Fzt. M Çiloğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Murat Çiloğlu için nasıl randevu alabilirim?
Fzt. M Çiloğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Murat Çiloğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Fzt. Murat Çiloğlu Fizyoterapist Murat Çiloğlu Karbeyaz Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Murat Çiloğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Fzt. Murat Çiloğlu Fizyoterapi, uzmanıdır. Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri, Yutma ve Salya kontrolleri, Temporo Mandibular (Çene Eklemi) Problemleri, Sportif ve ortopedik sakatlıkların preop ve postop rehabilitasyonu, Sportif ve ortopedik sakatlıklara yönelik osteopathy ve manual therapy uygulaması, Spor sakatlıklarına yönelik bantlama ve bandaj uygulanması, Spina Bifida, Skolyoz Tedavisi, Siyatik tedavisi, Pelvik Taban Rehabilitasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Manipülasyon, Manuel Terapi, Ortopedik Yaralanmalar, Skolyoz, Spina Bifida hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Murat Çiloğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Murat Çiloğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Murat Çiloğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Fzt. M Çiloğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Murat Çiloğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Fzt. M Çiloğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.