Fzt. Lütfi Arslan

Fizyoterapi - Samsun

Bel Fıtığı, Manuel Terapi, Genel Fizyoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Toptepe Mah. Bulanık Sok. No: 3  Canik, Samsun
Samsun Huzurevi Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Lütfi Arslan Hakkında

Lütfi Arslan Kimdir?

Fzt. Lütfi ARSLAN, 1988 yılında doğmuştur. Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Fizyoterapist unvanı almıştır. 

Fzt. Lütfi ARSLAN, Samsun Canik'de bulunan Samsun Huzurevi Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi'nde hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
  • DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bel Fıtığı
  • Manuel Terapi
  • Genel Fizyoterapi
  • Omuz Eklemi Ağrısı
  • Manipülasyon

Lütfi Arslan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..

Bacağım kırıldıktan sonra ortopedi doktorumun tedavisiyle kaynamış ve kendime gelmiştim fakat bir süre sonra ağrı başlamıştı ve bir türlü geçmek bilmiyordu. Ben de fizyoterapi doktoru arayışına başladım. Ortopedik rehabilitasyon ile kırıklar, sakatlıkları sonrası oluşan bu ağrılardan kurtulabilme şansı varmış. Fizyoterapistler de bu işi iyi bildiğinden araştırmalara başladım ve fizyoterapist Lütfi Arslan'ı buldum. Sağolsun ortopedik rehabilitasyon tedavisiyle bacağımdaki bu şiddetli ağrıyı dindirmiş ve beni çok rahatlatmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese öneririm. 04-07-2017

nol..

Fizyoterapist Lütfi Arslan'a omuz ağrısı için gitmiştim. Omuz ağrısından resmen ayakta durmakta zorlandığım ve ciddi sıkıntılar çektiğim bir dönem internetten yaptığım araştırmayla kendisini bulmuş ve tedavi için gitmiştim. İyi bir fizyoterapi uzmanı. Tedavisi ile beni bu omuz ağrısından kurtardı diyebilirim. Hem de 4. görüşmemizde. Bana hayatı dar eden bu omuz ağrısından kendi özel tedavi yöntemleriyle kurtaran fizyoterapist Lütfi Arslan'ı herkese tavsiye ediyor ve kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Samsun'da fizyoterapi için doğru adres. 06-04-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Lütfi Arslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Lütfi Arslan kimdir , telefon numarası nedir?
Fzt. L Arslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Lütfi Arslan için nasıl randevu alabilirim?
Fzt. L Arslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Lütfi Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Fzt. Lütfi Arslan Samsun Huzurevi Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Lütfi Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Fzt. Lütfi Arslan Fizyoterapi, uzmanıdır. Nörolojik rehabilitasyon, Elektroterapi, Fizik tedavi, Ortopedik rehabilitasyon, Bel - Boyun Fıtığı alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Manuel Terapi, Genel Fizyoterapi, Omuz Eklemi Ağrısı, Manipülasyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Lütfi Arslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Lütfi Arslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Lütfi Arslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Fzt. L Arslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Lütfi Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Fzt. L Arslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.