Fzt.

Erdal Tutan

Fizyoterapi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Felç, Bel Fıtığı, Kişiye Özel Egzersiz, Nörolojik rehabilitasyon, Fizik tedavi, Bel - boyun fıtığı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

66 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

6 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kullanılan teknik

  Hocam kullandığınız therapium tekniğinde herhangi bi beklenmeyen etkiyle karşılaştınız mı? uygulamanın boy olarak üst ya da alt sınırı var mı?

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Erdal Tutan

  Fzt. Erdal Tutan

  Danışanlara bu dönemde yüksek oranda temkinli ve kontrollü yaklaştığımız için herhangi bir olumsuz etkiyle karşılaşmadık, karşılaşmayı da beklemiyoruz. uygulamada boy limitlerinin ötesinde kişinin beklentileri belirleyici konumda.

 • Acilll

  Annemin kalçasında ağrı vardı mr çekildi sağ kalça mr: kesit alanina giren sağ sakroiliak eklem inferiorunda iliak kemikten kaynaklanan osteofit nedeni ile eklem araliği daralmiştir.sakral kemikte subkondral milimetrik pseudo kist izlenmektedir.sağ koksofemooral eklem araliği normal genişliktedir.sa... devamı

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Erdal Tutan

  Fzt. Erdal Tutan

  Mr yardımcı bir tanı yöntemidir, lab. testleri gibi, doktorun önteşhisi kesinleştirmesine yardımcı bir yöntemdir sadece.. annenizin mr sonucuna bakarak, nasıl bir değerlendirme yapmamı bekliyorsunuz, tam olarak ne öğrenmek istiyorsunuz?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Therapium Clinic
  AdresMerdivenköy Yolu Sokak Nida Kule Is Merkezi Bora Sk. No:7/1  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Erdal Tutan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.