Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Aile Danışmanı - İstanbul
5.0

Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Evlilik Danışmanlığı

“Çok iyi gidiyoruz hayata dair tüm alanlarda güvenle istişare ettiğim yegane insan yol göstericiliği ...” Devamı

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Aile ve Evlilik Danışmanı Ezgi ERDOĞAN. 

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans bölümü mezunuyum. Ayrıca Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümü Ön Lisans mezunuyum. Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 3.sınıf öğrencisiyim.

Tecrübe Eğitim Kurumları bünyesinde hazırlanan ve Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar tarafından sunulan 464 saatlik eğitim ve 12 saatlik süpervizyon eşliğinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladım.

İstanbul,Başakşehir Başakşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile terapisi Ebeveyn danışmanlığı Evlilik terapisi Güven sorunları Sağlıklı aile Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Aile ve Evlilik Danışmanı Ezgi ERDOĞAN.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2013
Deneyim: 10 Yıl

İlgi Alanları

Aile Terapisi Bireysel Terapi Evlilik Danışmanlığı Evlilik öncesi danışmanlık Yas Danışmanlığı Devamı

Deneyimler

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan (2022 - Devam ediyor)
SOSYAL YARDIM İŞLERİ / BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ (2018 - 2019)
NPistanbul Beyin Hastanesi (2017 - 2018)
YENİDOĞU OKULLARI (2013 - 2014)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 03 19

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MB
MÜS*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Çok iyi gidiyoruz hayata dair tüm alanlarda güvenle istişare ettiğim yegane insan yol göstericiliği ile daha güzel günleri göreceğimizden eminim .

MB
MÜS*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Evlilik terapisi
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Seans almak sihirli bir değnekle size dokunulması anlamına gelmiyor. Seans almaya başlayarak bir yola giriyorsunuz ve bu yolda kararları siz veriyorsunuz sonuçlarına katlanıyorsunuz . Sonuç ne olursa olsun süreci doğru yönetmişseniz kaybetmiyorsunuz . 1 seneyi devirdik nice yıllara 🙏

ED
Emr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Konulara yaklaşmı çok iyi kendisiyle konuşunca rahatlıyorum yorumları hoşuma gidiyor.

pk
Pel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Çift terapisi
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Yakın arkadaşım Ezgi Hanımdan aldığı seanslardan çok memnun kaldı tavsiye üzerine kendisiyle görüşme sağladım çok tatlı cana yakın saygılı bir insan. İlişkide empati yeteneğim oldukça azdı ve karşı tarafı yıpratıyoruz, bu yanlarımı fark etmemi sağladı objektif bakış açısıyla. Sağlıklı ilişki kurma noktasında hem kendimi hemde karşı tarafı değerli hissetmemi sağladı.

cb
Can B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Özel hayatım ve iş hayatımda yaşadığım problemlerden kaynaklı bu zorlu süreci atlatma da büyük desteği oldu. Ezgi hanımın doğal ve insancıl yaklaşımı var. Davranış biçimlerim ve duygularım hakkında çok şey öğrendim ve bunlarla nasıl ilişki kurmam gerektiğini anladım. İhtiyaç duyan insanların zorlu süreçlerde destek almasını tavsiye ediyorum.

SEL*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Evlilik terapisi
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Ezgi Hanımdan 3.5 aydır çift terapisi desteği alıyoruz. Evliliğimizde yaşadığımız bu zor süreçte yol göstericimiz oldu. Evlilik zaman zaman en mutlu. olduğumuz ve en berbat hissettiğimiz bir evin çatısı emek vermeden karşılıklı sevgi saygı olmadan olmuyor bunu bir kez daha anladık.Seanslarımız devam ediyor ve sorunlarımızın çözülmesinde ilerleme sağlıyoruz. Cana yakınlığı, anlayışlı tavrı, sakinliği kendinizi rahat hissettiriyor. İyi Günler.

KEM*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Öfke kontrol sorunu
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Kaygı, aile sorunları, ilişki problemleri, travmalarım konusunda destek alıyorum. ezgi hanım çok anlayışlı, çok iyi bir dinleyici biri. Onunla seanslara başladığımdan beri kendimi daha rahat ve huzurlu hissediyorum.Yaşadıklarımı kabulenmeyi, affetmeyi,iyi hissettimiyorsa affetmemeyi insanlara nasıl yaklaşmam gerektiğini, kendime şefkatli davranmayı terapilerimiz ile öğrendim. İyi ki sizlerle tanıştım.kendimi sevmeyi unutmuşum aradığım bu yolda bulacağım inanıyorum.

AD
AHM*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Aile terapisi
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Hani yazar diyor ya ' Hayat biz planlar yaparken kendi planlarını yapmakla meşguldür' diye. Bende iki çocuğum ve eşim ile yaşamlarımin planlarını yaparken geçmişimi tekrarlar, çocuklarıma, eşime öfkelenirken buldum kendimi. Ezgi Hanim ile danışmanlık sürecine bu gerekçeler ile başlamıştım. Bu yolda çocukluk hikayelerimden anlamlar çıkarabilmeyi ve geçmiş duygularımın bugünü nasıl etkilediğini görmemi sağladı. Ne mutlu ki bu içsel yolculuğumda sizin gibi birisiyle çalışma fırsatı buldum. İyiki varsınız...

HK
HAT*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Yas danışmanlığı
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Son ayları bosanma sonucu yaşadıgım sıkıntılardan dolayı hiç bir şeyden zevk alamıyordum. Hayatım bir kabusa donmüştü arkadaşımın tavsiyesi ve zorlaması ile gittiğim Ezgi Hoca bakış açımı tamamen değiştirdi. Bugün şu satırları yazarken arkadaşıma minnettarım. Ezgi hocayla terapi sürecinde güçlendiğimi kendimle duygu ve düşüncelerimin analizini tekrar yapmak benim için tekrar hayata karşı sevinç ve huzur sağladı. Yeni bir sayfa hayatımda açtığım bu sayfayı nasıl dolduracağımın bilincindeyim artık.

NC
NAL*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Çift terapisi
Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan

Ezgi Hanım'la çift terapisi için görüşme sağladık. Kendisinden memnunuz. Her şey iyi durumda. Seanslarımız güzeldi, keyif aldık. 10'un üzerinde görüşme sağladık ve devam ediyoruz. Seanslardan sonra birçok değişiklikler yaşadık. Mutlu bir evliliğe adım adım gidiyoruz.Problem yaşarken problemlerimizi ortadan kaldırmış olduk. Ezgi Hanım yargılamadan dinleyen birisi bizim için önemli olan buydu. Kendisi çok anlayışlı, işini iyi yapan bir uzman.

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508110319

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Ezgi Erdoğan Aile Danışmanı uzmanıdır. Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Evlilik Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Aile terapisi, Ebeveyn danışmanlığı, Evlilik terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube