Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi

Ergoterapi - Ankara

Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları, Dezavantajlı bireyler, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

  Buca, İzmir
Özel Mavi Işık Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Naciye Selin Tanrıverdi Hakkında

Naciye Selin Tanrıverdi Kimdir?

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi, Ergoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Naciye Selin Tanrıverdi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları
  • Dezavantajlı bireyler
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi
  • Down sendromunda Ergoterapi
  • Duyu Bütünleme Terapisi

Naciye Selin Tanrıverdi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist N Tanrıverdi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist N Tanrıverdi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi Özel Mavi Işık Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi Ergoterapi, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları, Dezavantajlı bireyler, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi, Down sendromunda Ergoterapi, Duyu Bütünleme Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist N Tanrıverdi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Naciye Selin Tanrıverdi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist N Tanrıverdi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.