Ergoterapist Esra Taşkın Güney

Ergoterapi - İstanbul

Aktivite, Beyin felcinde (cerebral palsi) Ergoterapi, Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Levent, Ebulula Mardin Caddesi, Etiler Mahallesi, Ülgen Sk. No:144, 34330 Beşiktaş  Beşiktaş, İstanbul
Scandic O.T.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi İkram Oyun Odası Nakit

Esra Taşkın Güney Hakkında

Esra Taşkın Güney Kimdir?

Ergoterapist Esra Taşkın Güney, Ergoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Taşkın Güney, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Aktivite
  • Beyin felcinde (cerebral palsi) Ergoterapi
  • Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi
  • Duyu Bütünleme Terapisi

Esra Taşkın Güney Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Esra Taşkın Güney tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Esra Taşkın Güney kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist E Taşkın Güney ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist E Taşkın Güney şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Esra Taşkın Güney Scandic O.T. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Esra Taşkın Güney Ergoterapi, uzmanıdır. Gelişimsel yetersizliği olan çocuklara yönelik fonksiyonel becerilerin geliştirilmesi, Zaman yönetimi ve adaptasyonlar sağlama, Yaşam kalitesini etkileyen faktörlerlerin değiştirilmesi rehabilitasyonu, Pediatride Ergoterapi, Oyun Terapisi, Otizmli Çocuklarla Ergoterapi, Otizmde Ergoterapi, Okul yaşındaki çocukların gelişme yazı yazma yeteneğinin geliştirilmesi, Öğrenme güçlüğü (disleksi) de ergoterapi, Normal büyüme ve gelişme, beslenme, oyun, sosyal beceriler ve eğitim alanlarında hizmet veriyor ve Aktivite, Beyin felcinde (cerebral palsi) Ergoterapi, Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi, Duyu Bütünleme Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Esra Taşkın Güney muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist E Taşkın Güney ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Esra Taşkın Güney hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist E Taşkın Güney hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.