Dyt. Selvi Pamukçu

Diyetisyen - Ankara
5.0

Kilo Alma, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Diyet Ve Doğru Beslenme

5.0

“6 ay önce Muammer Bey şeker hastalığı şikayeti ile gelip muayene oldum Bana yaptığı tahlillerde şeke...” Devamı

Dyt. Selvi Pamukçu

Diyetisyen Selvi Pamukçu Uşak doğumlu olup , ilk-orta okul ve lise eğitimini Uşak'da bitirmiştir . 
Daha sonra eğtimini İzmir 'de Beslenme ve Diyetetik bölümünü okuyarak tamamlamıştır. 


Eğitimi esnasında İzmir Gaziemir Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Birimi, Hacettepe Üniversitesi Yetişkin ve Onkoloji hastanelerinde mesleki tecrübe edinmiştir. Ayrıca lisans eğitimi boyunca birçok kongre, seminer ve kurslara katılmış olup; Yeme Bozuklukları Diyetisyenliği, Karbonhidrat Sayımı , Çocuk hastalıklarında Beslenme , Sporcu Beslenmesi Diyetisyeni eğitimlerine ait sertifikaları bulunmaktadır. Aqualife Beauty Studio İzmir ‘de danışanlarına sağlıklı beslenme, zayıflama ve kilo kontrolü konusunda hizmetler vermiştir.


Şu anda Endokrin uzmanı Doç.Dr.Muammer Karadeniz Muayenehanesinde obezite (şişmanlık), zayıflama ,kilo alma, tip1-tip2 diyabette beslenme , tiroid hastalıklarında beslenme , karbonhidrat sayımı üzerine hizmetler vermeye devam etmektedir.

Uluğ Bey Tıp Merkezi
Mutlukent Mahallesi, Angora Bulvarı Fesleğen Sokak, No: 25, Beytepe Çankaya/Ankara
Hizmetler
Diyabet diyeti Gut hastalığı ve beslenme Kilo verme diyetleri Vücut analizi Zayıflama programı Devamı

Hakkında

Diyetisyen Selvi Pamukçu Uşak doğumlu olup , ilk-orta okul ve lise eğitimini Uşak'da bitirmiştir . 
Daha sonra eğtimini İzmir 'de Beslenme ve Diyetetik bölümünü okuyarak tamamlamıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ŞİFA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2015
Deneyim: 8 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Gonca Gülay

Doç.Dr.Muammer Karadeniz

İlgi Alanları

Kilo Alma Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Diyet Ve Doğru Beslenme Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi Devamı

Hobiler

Seyahat Yemek Tarifleri Geliştirmek Kitap okumak Spor Devamı

Deneyimler

Doç.Dr. Muammer Karadeniz Kliniği (2017 - Devam ediyor)
Aqualife Beauty Studio (2015 - 2017)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DD
Duy*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

6 ay önce Muammer Bey şeker hastalığı şikayeti ile gelip muayene oldum Bana yaptığı tahlillerde şekerin sınırında olduğum İnsülin direnci olduğum ortaya çıktı doğru beslenme programı ve verdiği ilaçlarla bunu yine bileceğimiz anlattı ve Selvi Hanım ile tanıştık diyetisyen Hanım tahlillerime bakıp kişiye özel programı ile neler yapmam gerektiğini hepsini anlattı ve kilo verme Hikayem başladı ayda bir yaptığımız görüşmelerimizde bana özel yaptığı programla fazla kilolarından kurtuldum çok başarılı işine Sadık çok tatlı bir diyetisyen ve doktor 6 ay sonra geldiğimde şekerim düşmüştü insülin direncim kırılmıştı Muammer bey eve Selvi hanıma çok teşekkür ederim sağlığıma kavuştum için de çok mutluyum

FD
Fet*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yüksek şekerimi tansiyon problemimi 105 kilomu 80'e düşürerek sağlık sorunlarımın ortadan kalkmasını sağlayan işimi severek yapan yaşam koçum. Yolunuz Açık Olsun Hocam Sevgi ve Saygılarımla :)

NK
N. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2 ay boyunca bilinçli beslenmek ve metebolizmamı hızlandırmak amaçlı Selvi Hamım'ın desteklerinden faydalandım. Kendisinin uzmanlık alanında iyi yetişmiş bir eleman olduğunu düşünüyorum. Disiplinli, hastalarıyla iyi iletişim kurmakta başarılı. İyi bir izleyici. Kendisinle her zaman iletişim kurulabileceği izlenimi vererek güven uyandırıyor. Besin maddelerini iyi tanıyor özellikleri konusunda hastayı bilgilendiriyor. Çağın yeniliklerini takip ediyor. Bireysel programlarını yaparken kişinin hayat tarzını göz önünde bulundurması benim için çok önemliydi. Aradığım özelliklere sahip bir diyetisyen.

EL
E. L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun yıllar kilo verememiştim, inancımı da kaybetmiştim. Selvi Hanımı tanıdım, benim için hayatımın dönüm noktası oldu. Nazik, sevecen, sabırlı motive edici kişiliği işini son derece iyi yapması benim en büyük şansımdı. Üç ayda 9.5 kilo verdim. Hiç yorulmadan spor yaptım. Eskisinden daha çok yedim. Tavsiyelerini aksatmadan uyguladım. Her zaman kendisine ulaşabildim. Bilmediğim birçok şeyi unutmamak üzere öğrendim. Öğrendiklerim yaşam tarzım oldu. Eylül ayından beri kilomu koruyorum. Bir daha kilo alacağımı düşünmüyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdım, süpersiniz, sizi seviyorum Selvi Hanım.

bG
Bur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben Selvi Hm ''la kiloda tavan yaptığım bir zamanda tanıştım. Çok diyetisyen tanıdım ama Selvi Hm gibi ilgili ve işini seven birisini tanımadım. Diyet yaparken en önemlisi motivasyon ve bunu çok iyi gerçekleştiriyor. Asla size extra masraf yaptırmadan evde olan gıdalarla size ve yaşantınıza uygun bir program hazırlıyor. Diyet programınız bitse bile ellerini üstünüzden çekmiyor. Size sağlıklı beslenmeyi ve bunu yaşam şekline getirmeyi en güzel şekilde öğretiyor. Beni 78kg'dan 58kg'a indirmeyi başaran muhteşem bir insan. Eğer mutlu ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız çalışacağınız en güvenilir kapı Selvi Pamukçu 'dur. Sonsuz teşekkürler. Benim güler yüzlü meleğim. ??

MS
Met*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sn. Dr. Muammer Karadenize sonsuz teşekkürler. Yüksek şekerle gelmiştim vermiş olduğu ilaç ve Sn. Selvi hanım diyet programı sayesinde kendimi gayet iyi hissettiren ayrıca muayenehanesindeki güler yüz ve doğal bir şekilde hastalarını karşılamaları inanılmaz beni mutlu etti. Teşekkürlerimi sunuyorum.

AF
Ayn*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sadece iki ayda sağlık problemlerime çözüm olan Muammer bey ve Selvi hanım'a samimi yaklaşımları, güler yüzleri ve işlerindeki başarıları nedeniyle çok teşekkür ederim. Bundan sonra da birlikte yol alacağımızdan eminim. Sevgilerimle.

AC
Azi*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Tanıdığım günden beri çok memnun kaldım. Güler yüzlü mükemmel bir insan, sağlığıma çok şükür nasıl kilo verdiğimi anlamadım kendisine çok teşekkür ederim Selvi hanım.

SA
Sin*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

1 Yıla yakın zamandır her iki hafta Selvi hanım'la randevumuz oluyor. İlk başlarda normalin çok üstünde olan insülin direncim onun ve muammer bey'in sayesinde şu an sınırın altına düştü. Danışanları için en iyi programları hazırladığı için listelere uymakta hiç sıkıntı çekemiyorum. Karekter olarak da aşırı tatlı bir insan. Aramız o kadar iyi ki bırakmak istemiyorum.

DY
Dil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Haziran 2017'den bu yana Muammer bey ile hem tiroid hem de insülin direnci tedavimi sürdürüyoruz. Kan tahlili sonuçlarım düzelme yönünde hatta tiroid değerleri düzeldiği için Kasım'da ilacı bıraktık. İnsülin direnci için glifor ile devam ediyoruz. Aynı tarihte Selvi hanım ile de diyetime devam ediyorum Hem 7 kilo verdim. Hemde yaptığım beslenme hatalarını öğrendim, doğru beslenmeyi öğrendim. Ayrıca spora başladım ve devam ediyorum. Kendimi daha sağlıklı & zinde hissediyorum. Hem muammer bey'e hemde Selvi hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Selvi Pamukçu ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Selvi Pamukçu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Selvi Pamukçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Selvi Pamukçu Uluğ Bey Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Selvi Pamukçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Selvi Pamukçu Diyetisyen uzmanıdır. Kilo Alma, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Diyet Ve Doğru Beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet diyeti, Gut hastalığı ve beslenme, Kilo verme diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube