Dyt. Perihan Çiçek

Diyetisyen - İstanbul

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Cumhuriyet Mahallesi, Yakut Sokak No: 31-33 Daire: 8  Bakırköy, İstanbul
Dyt. Perihan ÇİÇEK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Perihan Çiçek Hakkında

Perihan Çiçek Kimdir?

Dyt. Perihan ÇİÇEK, 15 Kasım 1971 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı lisans eğitimini 1995 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. 

Mezuniyetinin ardından ilk görevine İstanbul Yedikule Ermeni Hastanesi'nde başlamış olan Dyt. Perihan ÇİÇEK, ilk muayenehanesini 2001 yılında Osmanbey'de açmıştır. Bu sürede hastane ve muayenehanesinde çalışmalarına birlikte devam etmiştir.

2007 yılında Bakırköy'de Estetik ve Güzellik Merkezi olarak 2. işyerini açmış olan Dyt. Perihan ÇİÇEK, Osmanbey'deki muayenehanesini de Estetik ve Güzellik Merkezi olarak hastalarının hizmetine sunmuş olup 2009 yılında yine Bakırköy'de Spa&Güzellik salonunu açmıştır. 

Dyt. Perihan ÇİÇEK, 12 kişilik uzman kadrosuyla Bakırköy şubesinde Diyet, Güzellik, Estetik, Sağlıklı Yaşam, Yaşam Koçluğu, Kişisel Gelişim - Reiki alanlarında başarılı hizmetler vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Gıda Alerjileri
 • Tip 2 Diyabet
 • Tip 1 Diyabet
 • Alkali Diyet
 • Enteral Beslenme
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Kilo alma diyetleri
 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Kurumsal beslenme danışmanlığı
 • Metabolik hastalıklarda beslenme

Perihan Çiçek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Perihan Çiçek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Perihan Çiçek kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. P Çiçek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Perihan Çiçek için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. P Çiçek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Perihan Çiçek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Perihan Çiçek Dyt. Perihan ÇİÇEK Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Perihan Çiçek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Perihan Çiçek Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Kilo alma diyetleri, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Kurumsal beslenme danışmanlığı, Metabolik hastalıklarda beslenme, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Sağlıklı kilo alma, Kanserde beslenme, Yaşam koçluğu, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları alanlarında hizmet veriyor ve Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet, Alkali Diyet, Enteral Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Perihan Çiçek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Perihan Çiçek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Perihan Çiçek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. P Çiçek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Perihan Çiçek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. P Çiçek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.