Dyt. Merve Kayalı, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Merve Kayalı

Diyetisyen - İstanbul

Gebelik Dönemi Beslenmesi, Parenteral Beslenme, Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi

Takvim talep etDeğerlendir

Diyetisyenin Adresi

Adres 1 : Bütüncül Psikoloji başakşehir 4. etap 1.kısım d:26 **** istanbul (piramit çarşı yakını) İstanbul  Başakşehir, İstanbul
bütüncül psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Merve Kayalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Merve Kayalı kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. M Kayalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Merve Kayalı için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. M Kayalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Merve Kayalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Merve Kayalı bütüncül psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Merve Kayalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Merve Kayalı Diyetisyen, uzmanıdır. Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Metabolik hastalıklarda beslenme, Reaktif hipoglisemi ve beslenme, Zayıflama diyetleri, Kilo verme diyetleri alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik Dönemi Beslenmesi, Parenteral Beslenme, Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi, Yatalak Hasta Beslenmesi, Diyet Ürünleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Merve Kayalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Merve Kayalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Merve Kayalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. M Kayalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Merve Kayalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. M Kayalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.