Dyt. Kamile Altın Sü, Yalova, Diyetisyen

Dyt. Kamile Altın Sü

Diyetisyen - Yalova

Sağlıklı Beslenme, Diyet Ürünleri, Diyet Ve Doğru Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Merkez/Yalova  Merkez, Yalova
Diyetisyen Kamile Altın Sü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma

Kamile Altın Sü Hakkında

Kamile Altın Sü Kimdir?

1971 yılında Yalova ‘da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Yalova’da okudu. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra,İstanbul’da , Nişantaşı Nutraslim,Teşvikiye International Slimming Center ve 1997-2008 yılları arasında Etiler Ota Güzellik Merkezinde diyet danışmanlığı yaptı.

İstanbul Diyetisyenler Derneği, Obezite Çalışma Grubu üyesi olan Kamile Sü , Egzersiz ve Beslenme , Böbrek Hastalıkları ve Beslenme, Çocuk Beslenmesi, Obezite diyetisyenliği, Diyabet Diyetisyenliği ve Yetişkinlerde Ağırlık Yönetimi Kurs ve Sempozyumlarına, Obezite ve Beslenme Kongrelerine katılmıştır.

16 yıldır, Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, Çocuk ve Yetişkin Obezitesi, Sporcu Beslenmesi, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Tıbbi Diyet Tedavileri, Yeme Bozuklukları ve Diyaliz Diyetisyeni olarak mesleğini icra ediyor.

Diyetisyen Kamile Altın Sü, halen özel diyet danışmanlığı hizmeti vermekte ve diyaliz diyetisyeni olarak görev yapmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Kamile Altın Sü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Kamile Altın Sü kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. K Altın Sü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Kamile Altın Sü için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. K Altın Sü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Kamile Altın Sü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Kamile Altın Sü Diyetisyen Kamile Altın Sü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Kamile Altın Sü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Kamile Altın Sü Diyetisyen, uzmanıdır. Karbonhidrat sayımı, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Gelişme geriliği, Prematüre beslenmesi, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Sağlıklı Beslenme, Diyet Ürünleri, Diyet Ve Doğru Beslenme, Obezite, Gebelik Dönemi Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Kamile Altın Sü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Kamile Altın Sü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Kamile Altın Sü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. K Altın Sü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Kamile Altın Sü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. K Altın Sü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.