Dyt. Ekin Çilingir

Diyetisyen - İstanbul

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 2 Ahmet Yılmaz İş Merk. D/10  Beykoz, İstanbul
Diyata Beslenme Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ekin Çilingir Hakkında

Ekin Çilingir Kimdir?

Dyt. Ekin ÇİLİNGİR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini “Orta boy porsiyon algısını etkileyen faktörler” başlıklı tezi ile 2010 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır.

Üniversite eğitimi sırasında Başkent Hastanesi ve Ankara Dışkapı SSK Hastanelerinde klinik stajını, Acıbadem Kadıköy ve Kozyatağı Hastanelerinde poliklinik ve kurum diyetisyenliği stajını tamamlamış olan Dyt. Ekin ÇİLİNGİR, henüz öğrenciyken mesleki deneyim kazanmaya başlamıştır. Kendisi halen Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisansına devam etmekle birlikte “Porsiyon algısının BKİ ve cinsiyet üzerindeki etkisi” konulu lisansüstü tez çalışmasını sürdürmektedir.

2010 yılında Kavacık FSM Tıp Merkezi bünyesinde 4 yıl boyunca hizmet vermiş olan Dyt. Ekin ÇİLİNGİR, Adapazarı'nda 2012 yılında kurulan Diyata Beslenme Eğitim Danışmanlığı'nda kurucu ortak olmakla beraber Diyetisyen olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Gıda Alerjileri
 • Tip 2 Diyabet
 • Tip 1 Diyabet
 • Alkali Diyet
 • Enteral Beslenme
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Kilo alma diyetleri
 • Kilo verme diyetleri
 • Zayıflama programı
 • Diyabet diyeti

Ekin Çilingir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Ekin Çilingir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Ekin Çilingir kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. E Çilingir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Ekin Çilingir için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. E Çilingir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Ekin Çilingir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Ekin Çilingir Diyata Beslenme Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Ekin Çilingir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Ekin Çilingir Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, Zayıflama programı, Diyabet diyeti, Prematüre beslenmesi, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Sağlıklı kilo alma, Kanserde beslenme, Yaşam koçluğu alanlarında hizmet veriyor ve Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet, Alkali Diyet, Enteral Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Ekin Çilingir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Ekin Çilingir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Ekin Çilingir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. E Çilingir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Ekin Çilingir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. E Çilingir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.