Dyt. Dilara Yıldız

Diyetisyen - Malatya

Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet

Takvim talep et Değerlendir

Diyetisyenin Adresi

Özalper mah. Alsancak caddesi tıp medikal üstü yeni devlet hastanesi karşisi **** no:3  Merkez, Malatya
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dilara Yıldız Hakkında

Dilara Yıldız Kimdir?

Malatya fen lisesi 2007
Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
  • Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet
Tedaviler
  • Kilo alma diyetleri
  • Kilo verme diyetleri
  • İnsülin direnci ve metabolik sendrom
  • Diyabet diyeti

Dilara Yıldız Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ullah..ut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dilara hanımla yaklaşık 4 ay bir süre diyet programı uyguladık. Type 2 diabetes (Tip 2 Diyabet) yönelik diyet programı uygulandı. Reaktif hipoglisemi rahatsızlığım olmasına rağmen bu süreçte yaklaşık 15 kilo verdim. Diyet yaptığım dönem de diyet programı beni günlük işlerimden beni alıkoymadı ve herhangi bir zorluk hissettirmedi. Diyetin sadece bir "zayıflama" olarak değil "sağlıklı yaşam tarzı" olduğunu öğrendim. "Meslek etiğine" dikkat eden ve mesleğinin gerektirdiği "sınırlara" çıkmadan tedavi sürecini yönlendiriyor. Danışanlarıyla "ifade edici dili" ve iletişimi çok iyi. Mesleki derin bilgisi ve donanımından dolayı Malatya da yaşayanlara önerebilirim. 03-03-2020

ksel..yurt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir kişiyi başkalarına tavsiye etmek, özellikle de bu sağlık gibi önemli bir konu ise büyük bir sorumluluk gerektiriyor demektir. Ben de bu sorumluluğu üstlenerek eğer şişmanlık, kilo alma vs. gibi bir sorununuz varsa Diyet Uzmanı Dilara Yıldız ile tanışmanızı mutlaka tavsiye ederim. Çok ve çeşitli konularda profesyonel bir donanıma sahip. Yalnızca diyetisyen olarak değil bir yaşam koçu olarak tanımlayabilirm. Sayesinde doğru bildiğim yanlışlardan kurtuldum. Çünkü bunun bir yaşam tarzı olduğunu bana öğretti. Her şeyden önce ikna kabiliyeti olan, hastasının üstüne düşen, onu takip eden ve onun yeme zevklerini de hesaba katarak stres altına sokmadan zayıflatabilen bir diyetisyen... Kendisini tanıyınca o kadar seviyorsunuz ki o motivasyonla hem fuzuli yemekten vazgeçiyor hem de ona mahcup olmamak için sözünden çıkmıyorsunuz... Sadece zayıflamak ve forma girmek değil, yaşamınız boyunca kendinizde ve ailenizde sürekli kullanabileceğiniz, sağlıklı alışkanlıklar geliştirmek istiyorsanız Dilara Hanım'a uğramanızı tavsiye ederim. 10-12-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Dilara Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Dilara Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. D Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Dilara Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. D Yıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Dilara Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Dilara Yıldız Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Dilara Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Dilara Yıldız Diyetisyen, uzmanıdır. Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Diyabet diyeti alanlarında hizmet veriyor ve Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Dilara Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Dilara Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Dilara Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. D Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Dilara Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. D Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.